MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ HABERLERİ

Mehmet Şükrü Erdinç haber, Mehmet Şükrü Erdinç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Şükrü Erdinç

Mehmet Şükrü Erdinç

Doğum Yeri Adıyaman / Türkiye
Doğum Tarihi 4.1.1976

Mehmet Şükrü Erdinç Kimdir ?

1976'da Adıyaman'da doğdu. Avukat; orta öğrenimini Adana İHL'de tamamladı. AK Parti Teşkilatlarında görev aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Şükrü Erdinç - 23.04.2021
Kadına Yönelik Şiddetin araştırılması için kurulan TBMM komisyon üyeleri, Resmi Gazetede yayımlandı
Resmi Gazetede yayımlanan listede, Komisyon Başkanı AK Parti Milletvekili Öznur Çalık oldu. Komisyon Başkanvekili AK Parti Milletvekili Tuba Vural Çokal, Komisyon Sözcüsü AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Komisyon Katibi ise MHP Milletvekili Esin Kara oldu.Listede yer alan komisyon üyeleri ise, AK Parti milletvekilleri Mehmet Şükrü Erdinç, Pakize Mutlu Aydemir, Nilgün Gök, Mahmut Atilla Kaya, Habibe Öcal, Hacı Ahmet Özdemir, Yelda Erol Gökcan oldu.
Mehmet Şükrü Erdinç - 10.03.2021
TBMM Genel Kurulunda ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren torba kanun teklifi görüşülüyor
Bu ülkedeki işsizliğin, yoksulluğun, yolsuzluğun, enflasyonun, hayat pahalılığının en büyük sebebi yap-işlet-devret ve kamu-özel iş birliğiyle yapılan ve vatandaşın vergilerini yandaşların kasasına aktarmaya yarayan bir servet aktarım mekanizması olan bu projelerdir." "Rayiç bedel çok cüzi" AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Adana ve Mersin'deki köylülerin tapu sorunuyla ilgili düzenlemenin yasalaşmasıyla Çevre Şehircilik Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığının yol ve yöntem belirleyeceğini belirtti.
Mehmet Şükrü Erdinç - 02.03.2021
AK Parti'li Erdinç, seçim bölgesindeki 72 yıllık tapu sorununu çözeceklerini söyledi
AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, seçim bölgesi Adana'da daha önce yaşanan sel felaketi nedeniyle mağdur olan vatandaşların 72 yıllık tapu sorununu, Meclise sundukları kanun teklifiyle çözeceklerini bildirdi.
Mehmet Şükrü Erdinç - 04.11.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu ilk toplantısını yaptı
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu için yapılan seçim sonucunda üyeler belirlendi. AK Parti'den; Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Bursa Milletvekili Zafer Işık, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, CHP'den; İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Muğla Milletvekili Burak Erbay, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, HDP'den Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, MHP'den; Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, İYİ Parti'den; Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş komisyon üyesi oldu.
Mehmet Şükrü Erdinç - 03.11.2020
TBMM Genel Kurulu, Dijital Mecralar Komisyonu'nun üyelerini seçti
TBMM Genel Kurulunda, Dijital Mecralar Komisyonu'na üye seçimi gerçekleştirildi.
Mehmet Şükrü Erdinç - 30.08.2020
AK Parti Kozan kongresinde Bilgili güven tazeledi
Kongreye AK Parti Adana milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ve bazı belediye başkanları ile partililer katıldı.
Mehmet Şükrü Erdinç - 10.07.2020
Ceyhan'a yeni SGM hizmet binası
AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, Ceyhan'a ve Ceyhanlı hemşehrilerimize vermiş olduğu destekten dolayı Ömer Çelik, Jülide Sarıeroğlu, Tamer Dağlı, Mehmet Şükrü Erdinç, Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru ve İl Başkanı Mehmet Ay'a teşekkür etti.
Mehmet Şükrü Erdinç - 30.06.2020
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay'dan Karataş'a proje müjdesi
AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç de "Başta Karataş olmak üzere Adana'nın bütün ilçelerine ve bütün köşelerine hizmet götürme noktasında gayret edeceğiz.
Mehmet Şükrü Erdinç - 02.03.2020
Eski milletvekili Erdinç için TBMM'de tören
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 16'ncı Dönem CHP Yozgat Milletvekili Mevlüt Güngör Erdinç (89) için TBMM'de düzenlenen cenaze törenine katıldı.
Mehmet Şükrü Erdinç - 02.03.2020
16. Dönem Yozgat Milletvekili Erdinç için TBMM'de tören düzenlendi
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 16. Dönem Yozgat Milletvekili Mevlüt Güngör Erdinç için tören düzenlendi.
Mehmet Şükrü Erdinç - 18.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Parti Adana 94'üncü İl Danışma Meclisi Toplantısı'na Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Julide Sarıeroğlu, Ak Parti Adana milletvekilleri Tamer Dağlı, Abdullah Doğru, Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ak Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay ve çok sayıda partili katıldı.
Mehmet Şükrü Erdinç - 10.12.2019
Meksikalı öğrencilerden AK Parti'li Erdinç'e ziyaret
Türkiye-Meksika Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, bir grup Meksikalı öğrenciyi kabul etti.
Mehmet Şükrü Erdinç - 23.07.2019
Adana'da 2 bin 500 kişilik aşevi açıldı
Adana'nın Yüreğir Belediyesince günde 2 bin 500 ihtiyaç sahibi kişiye yemeğin dağıtılacağı Güney Adana Aşevi açıldı. Yüreğir ilçesinin Selahaddin Eyyübi Mahallesi'nde açılışı yapılan aşevine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Şükrü Erdinç - 23.07.2019
Yaz okullarında başarı gösteren 500 öğrenci ödüllendirildi
Adana'nın Yüreğir ilçesinde İlçe Müftülüğü ve Yüreğir Belediyesi'nin ortak çalışmalarıyla yaz okullarında başarı gösteren 500 öğrenci ödüllendirildi. Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte öğrenciler tarafından Kur'an-ı Kerim ve ilahiler okundu. Etkinliğe katılan Vali Mahmut Demirtaş etkinlikte yaptığı konuşmada Diyanet İşleri Başkanlığı'nın, müftülükler vasıtasıyla her yıl okulların tatile girmesiyle birlikte çocuklara camilerin ve Kur'an kurslarının kapılarını açtığını söyledi. Bu kurslarda çocuklara Kur'an-ı Kerim, temel dini bilgiler ve ahlak eğitimi verildiği belirten Demirtaş, "Kendinizi sürekli yenilemeli, yeni şeyler öğrenmek için sürekli gayret sarf etmelisiniz. Unutmayın ki bizler, ilk emri 'oku' olan bir dinin mensuplarıyız. 'İki günü birbirine eşit olan ziyandadır' diyen bir Peygamberin ümmetiyiz. O nedenle çok çalışacağız. Bize çalışmak, üretmek yakışır. Bilimde, sanatta, sporda, hayatın her alanında yenilikçi yaklaşımlar sergileyeceğiz." diye konuştu. Zamanın durup dinlenmediği bu dünyada gençlerin zamana ayak uydurması gerektiğini vurgulayan Demirtaş, "Devletimiz tüm imkanlarıyla gençlerin yanındadır. Sizlerin daha iyi ve daha nezih ortamlarda eğitim-öğretim görmeniz, spor yapmanız, sanatsal faaliyetleri icra etmeniz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü sizler, en kıymetli hazinemizsiniz. Bu hazineyi en iyi bir biçimde işleyip kıymetli bir mücevhere dönüştüreceğiz." şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından etkinlikte öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Etkinliğe, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, öğrenciler ve velileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Şükrü Erdinç Haberleri | Mehmet Şükrü Erdinç Kimdir - Haberler - Mehmet Şükrü Erdinç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Şükrü Erdinç kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan, Adana'da Yüreğir Belediyes
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 05:08:33. #1.16#

title