Mehmet Günsür, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Kadrosuna Dahil Oldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mehmet Günsür, Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Kadrosuna Dahil Oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Yeni sezona ekim ayında başlayacak olan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosuna Nurgül Yeşilçay'dan sonra Mehmet Günsur da dahil oldu.

Ekim ayında yayınlanacak ' Muhteşem Yüzyıl Kösem'in kadrosuna Mehmet Günsür de dahil oldu. Daha önce 'Muhteşem Yüzyıl'da 'Şehzade Mustafa' karakterini canlandıran Günsür, Kösem'de ise 'Hezârfen Ahmed Çelebi'ye hayat verecek.

UÇMAYI BAŞARAN İLK İNSAN

Ahmet Çelebi, kendi geliştirdiği takma kanatlarla uçmayı başaran ilk insan olmuştur. Mehmet Günsür'ün canlandırdığı 'Şehzade Mustafa'nın, Kanuni Sultan Süleyman'ın otağında boğdurulma sahnesi milyonları ekrana kilitlemişti.

ÇİFTE DOPİNG

'Paramparça' dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay'ın da yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl-Kösem'de oynayacağı iddia ediliyor. Konu hakkında 'net değil' açıklaması yapan Yeşilçay, anlaşmaya imza atarsa 4. Murat döneminin anlatılacağı dizide Beren Saat'in canlandırdığı Kösem Sultan'ın 40'lı yaşlarını oynayacak.

MİLYONLARI AĞLATMIŞTI

Muhteşem Yüzyıl'da Şehzade Mustafa, babası Kanuni Sultan'ın emri ile dilsiz uşaklar tarafından boğularak öldürülmüş, Günsür'ün "Çok zorlandım" dediği sahne milyonları gözyaşlarına boğmuştu.

Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (1)
Leyla:Beren giderse dizinin tadi kalmaz
500
title