MEHMET ÇİĞDEM HABERLERİ

Mehmet Çiğdem haber, Mehmet Çiğdem son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Çiğdem

Mehmet Çiğdem

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 20.11.1974 - ...

Mehmet Çiğdem Kimdir ?

20 Kasım 1974 tarihinde Konya, Beyşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Çavuş’ta, lise eğitimini ise Hüyük’te tamamladı. Halen Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde lisans eğitimine devam ediyor. Konya’da açtığı gıda firmasıyla marka haline geldi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Çiğdem - 20.04.2021
Hüyük'te 3 mahalle altyapı sorunundan kurtuluyor
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, Beyşehir Gölü'ne kıyısı bulunan Budak ve Tolca mahalleleri ile Yenice mahallelerinin kanalizasyon yapım işinin başladığını söyledi.
Mehmet Çiğdem - 10.03.2021
Hüyük Belediye Başkanı Çiğdem'den kamu kurumlarına ziyaretler
Konya'nın Hüyük İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Konya'daki bazı kamu kurumları ile AK Parti İl Teşkilatı'nı ziyaret etti.
Mehmet Çiğdem - 25.02.2021
Tarım ve kırsal kalkınma destekleri sürüyor
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Uysal ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
Mehmet Çiğdem - 18.02.2021
Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkilileri, Hüyük'teki tarım kampı ve gençlik merkezinde incelemede bulundu
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, incelemeler esnasında eşlik ettiği Dilsiz ve Topoğlu'nu makamında da kabul etti.
Mehmet Çiğdem - 03.02.2021
Büyükşehir Belediyesi'nden Hüyük'teki öğrencilere tablet desteği
Tabletler İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol ve Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem tarafından öğrencilere teslim edildi.
Mehmet Çiğdem - 27.01.2021
Hüyük'ün Görünmez Mahallesi'nde altyapı sevinci
KOSKİ Hüyük Şefliği tarafından yürütülen çalışmalara Hüyük Belediyesi'nin de destek verdiğini belirten Cankıymaz, şunları kaydetti: "Mahallemizde alt yapı su boruları yenilemesi çalışmalarına başlanmıştır. İlk 1987 yılında yapılan içme su boruları artık eskimiş ve sürekli arıza ve patlaklar meydana gelmekteydi. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana her daim bizimle istişare halinde olan, bölgemizin sorunlarını bilen, alt yapının yenilenmesi ve diğer eksiklerimizin tamamlanması için gecesini gündüzüne katan öncelikle başkanımız Mehmet Çiğdem'e ve KOSKİ yetkililerine şahsım ve yerleşimimiz adına teşekkür ediyorum.
Mehmet Çiğdem - 24.01.2021
Hüyük'ün sahil yolları yeniden düzenleniyor
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'in direktifleri doğrultusunda başlanılan çalışmaların sürdüğü, ekipler tarafından göle kıyısı bulunan Kıreli ve Tolca mahallelerinde gölden balıkçılık yaparak geçimini sağlayan avcıların kullandığı ve kış şartları nedeniyle bozulan sahil yollarında ilk etapta dolgu ve sıkıştırma faaliyetleri yürütüldüğü belirtildi.
Mehmet Çiğdem - 23.01.2021
Hüyük'teki gençlik ve tarım kampında kerpiç evler tamamlanmak üzere
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin ilk Tarım ve Gençlik Kampı'nın Hüyük'te kurulmakta olduğunu hatırlattı.
Mehmet Çiğdem - 22.01.2021
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, belediye işçileriyle bir araya geldi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, belediyedeki işçilerle düzenlediği istişare toplantısında bir araya geldi.
Mehmet Çiğdem - 21.01.2021
Hüyük Belediyesi'nin araç filosu güçlendi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, Hüyük Belediyesi araç envanterine iki yeni aracı daha dahil ettiklerini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 21.01.2021
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem muhtarlarla buluştu
Hüyük Belediyesi'nin merkez ve bağlı dış mahallelerine muhtarlarla işbirliğiyle hizmet götürülüyor.
Mehmet Çiğdem - 07.01.2021
Hüyük'te göl sahil şeridinin çehresi değişecek
Hüyük İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, ilçenin bazı mahallelerine de sahili bulunan yerleşim merkezlerinde yürütülen çalışmaların son bulmasının ardından Beyşehir Gölü kıyısının çehresinin değişeceğini söyledi.
Mehmet Çiğdem - 04.01.2021
Kaymakam ve Belediye Başkanı, Hüyük Gençlik Merkezi inşaatını gezdi
Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol ve Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Gençlik Merkezi inşaatında incelemede bulundu.
Mehmet Çiğdem - 01.01.2021
Hüyük'te vaka artışı nedeniyle kapatılan halk pazarı yeniden açıldı
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe merkezinde Kovid-19 önlemleri kapsamında üç haftadır kapalı olan ilçe pazarının, yeniden faaliyete geçerek vatandaşlara hizmet vermeye başladığını belirtti.
Mehmet Çiğdem - 29.12.2020
Hüyük'te yüksekokul hizmet binası ve TOKİ inşaat alanında inceleme
Hüyük Kaymakamı Cüneyt Demirkol ve Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yapım çalışmaları devam eden Hüyük Meslek Yüksekokulu hizmet binası ve TOKİ inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Mehmet Çiğdem - 19.12.2020
AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Karaaslan'dan çiftçilere verilen desteğe teşekkür
Karaaslan, yaptığı yazılı açıklamada, pandemi sürecinde AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret ederek, çiftçilerin yaşadığı zorlukları aktardıklarını hatırlattı.
Mehmet Çiğdem - 09.11.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Hüyük'e arazöz hibesi
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Hüyük ilçesine hibe edilen arazözün, yerleşim merkezine ve bağlı mahallelerine hizmet vermeye başladığı bildirildi. Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a teşekkür etti.
Mehmet Çiğdem - 06.11.2020
Hüyük Belediye Başkanı Çiğdem yüksekokul binası inşaatını inceledi
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yapımı devam eden Hüyük Meslek Yüksekokulu hizmet binası inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Mehmet Çiğdem - 17.10.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, çalışan kadınlarla birlikte çilek hasadı yaptı
Ziyareti sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Altay, Hüyük ilçesine bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi olarak 75 milyon liralık yatırım yaptıklarını belirterek, özellikle mahalle yolları, altyapı çalışmaları, sıcak ve sathi kaplama çalışmalarının halen yoğun bir şekilde sürdürüldüğünü söyledi. Kırsalda temel amaçlarının insanların gelirini artırmak olduğunun da altını çizen Altay, Hüyük ilçesinde aslında bir kalkınma başarısının olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bugüne kadar 15 milyon çilek fidesi dağıttık ve artık Hüyük çileği sadece Konya'da değil, Türkiye'de hatta yurtdışında da tanınır bir marka haline geldi. Şimdi bundan sonra yapılması gereken özellikle çileğin endüstriyel hale getirilerek satılması ve çiftçimizin gelirinin daha da artırılmasıdır. Bu anlamda, sulama yatırımlarımıza, tarımsal desteklerimize, altyapı yatırımlarımıza devam edeceğiz." Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de ziyaretlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a teşekkür ederek, Hüyük'e yapılan 75 milyon liralık yatırımın ilçe olarak kendilerini şereflendirdiğini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 15.10.2020
Hüyük'ün Çamlıca Dağları lavanta kokacak
Konya'nın Hüyük ilçesinde yürütülen çalışmalarla Çamlıca Dağları yakın gelecekte lavanta kokmaya başlayacak. Çamlıca Mahallesi'nde "KOP ile Çamlıca Dağları Lavanta ile Buluşuyor" projesi kapsamında çiftçilere 120 bin lavanta fidesi dağıtıldı. Fide dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Hüyük ilçesinin tarımsal kalkınmada yeni bir çığır açtığını vurgulayarak, "Tarım ve Orman Bakanlığımızın destekleri ile Çamlıca Mahallemiz artık lavanta köy oluyor.
Mehmet Çiğdem - 08.10.2020
Milletvekili Samancı'dan Beyşehir ve Hüyük'e sulama müjdesi
AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir ve Hüyük ilçelerinin tarımsal sulamasına katkı sağlayacak Hüyük (Kıreli) Beyşehir Pompaj Sulama Projesi'nin ihale aşamasına geldiğini bildirdi. Samancı, yaptığı yazılı açıklamada, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, AK Parti Hüyük İlçe Başkanı Muammer Karaaslan ve Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi Ankara'da ziyaret ettiklerini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 04.10.2020
Hüyük'teki tarihi cami restore edilecek
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, yaptığı yazılı açıklamada, ilçeye bağlı Tolca Mahallesi'nde bulunan tarihi Şıh Şahabettin Camisi'nin Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından restore edileceğini belirtti.
Mehmet Çiğdem - 02.10.2020
Hüyük'te kaymakam ve belediye başkanı koronavirüs denetiminde
Hüyük İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol ve Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem de denetimler kapsamında sahaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Çiğdem Haberleri | Mehmet Çiğdem Kimdir - Haberler - Mehmet Çiğdem haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Çiğdem kimdir, hayatı ve biyografisi. Hüyük'te 3 mahalle altyapı sorunundan kurtuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 22:05:01. #1.16#

title