Mehmet Bozdemir Haberleri

Mehmet Bozdemir haber, Mehmet Bozdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Bozdemir - 16.05.2020
Sanayi Genel Müdürlüğüne Halil İbrahim Çetin atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Sanayi Genel Müdürlüğüne Halil İbrahim Çetin, Metroloji ve Sanayi Ürünleri Güvenliği Genel Müdürlüğüne Mehmet Bozdemir ve müfettişliğe Murat Öztürk atandı.
Mehmet Bozdemir - 07.05.2020
Mantardan zehirlenen 4 kişilik aile, hastanelik oldu
BURDUR'da, aynı aileden 4 kişi, araziden toplayıp, iftar yemeğinde yedikleri mantardan zehirlenerek, hastanede tedaviye alındı.  Merkez Büğdüz köyü Menderes Mahallesi'nde yaşayan Bozdemir ailesi, dün iftar yemeğinde araziden topladıkları mantarı yedi. Mehmet Bozdemir (50), eşi Aysel Bozdemir (57), annesi Faden Özdemir (93) ve yengesi Keziban Bozdemir (66) mantar nedeniyle zehirlendi.
Mehmet Bozdemir - 20.11.2019
Alzheimer hastası yangında öldü
Denizli'nin Honaz ilçesinde, 88 yaşındaki Alzheimer hastası Mehmet Bozdemir, evinde sobadan çıkan yangında yaşamını yitirdi.
Mehmet Bozdemir - 20.11.2019
Denizli'de çıkan yangında alzaymır hastası hayatını kaybetti
Karaçay Mahallesi Kadıkızı Sokak'ta Mehmet Bozdemir'in (88) evindeki sobanın devrilmesi sonucu yangın çıktı.
Mehmet Bozdemir - 11.11.2019
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Gaziantep'te sanayiciler ile buluştu
"Savunma sanayi çok geniş entervali kapsıyor. Bu kapsayan dalı doğru tanımlamak lazım. Hangi alanda duracağız, hangi alanda, hangi entervalin içerisinde Gaziantep yer alabiliri iyi tespit etmek lazım. Ankara'da bazı firmalar medikal sektörde ürünler yapmaya başladılar. Medikal ürünleri ASELSAN markasıyla ancak sahaya verebilme fırsatımız oldu. Bu da daha yeni yeni oldu. Sağlık sektöründe Gaziantep'in kendine has bazı şansları var. Enjeksiyonların imalatında, hidrofil pamukta, sargı bezlerinde gibi bir çok konuda zaten şu an bir sistemi var. Üniversitelerimizle ortaklaşa konular üretmemiz gerekiyor. Bu bağlamda Gaziantep'teki üniversitelerimizle sanayicilerimizin birbirine kenetlenmesini sağlamak gibi bir görevimiz var." Toplantıya, Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, SANKO Üniversitesi Rektörü Güner Dağlı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, TÜSSİDE Başkanı İsmail Doğan, Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Barış Yeniçeri, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal Macit, Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürü Dr. Halil İbrahim Çetin, Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürü Mehmet Bozdemir, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım, Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürü Dr.
Mehmet Bozdemir - 30.05.2019
TSE Yönetim Kurumu Başkanlığına Prof. Dr. Adem Şahin yeniden seçildi
TSE'nin Yönetim Kurulu Başkanlığına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Delegesi Prof. Dr. Adem Şahin yeniden seçildi. Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegeleri Dr. Halil İbrahim Çetin, Mehmet Bozdemir, Enerji Bakanlığı Delegesi Şerif Okluoğlu ve YÖK Delegesi Prof.
Mehmet Bozdemir - 30.05.2019
TSE 58. Olağan Genel Kurulu
TSE'nin Yönetim Kurulu Başkanlığına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegesi Adem Şahin yeniden seçildi. Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegeleri Halil İbrahim Çetin, Mehmet Bozdemir, Enerji Bakanlığı Delegesi Şerif Okluoğlu ve YÖK Delegesi Ahmet Çarhan seçildi.
Mehmet Bozdemir - 28.05.2019
Havaş, Timatic Mobil uygulaması için IATA ile el sıkıştı
Geniş veri tabanı ve sürekli güncelleme desteği bulunan Timatic Mobil uygulaması, check-in işlemlerinde yolcuların seyahat belgelerinin mobil cihazlarla taranarak güncel vize düzenlemeleriyle eşleştirilmesine ve pasaport kontrollerinin daha güvenilir ve hızlı gerçekleştirilmesine imkan sunuyor. Timatic Mobil uygulamasına ilişkin anlaşma kapsamında, Havaş'ın sponsorluğunda Madrid'de düzenlenen IATA Yer Hizmetleri Konferansı'nda, Timatic Mobil için imza töreni düzenlendi. Törende, Havaş İşletme Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bozdemir ve IATA Havalimanı, Yolcu Kargo ve Güvenlik'ten Sorumlu Başkan Yardımcısı Nick Careen yer aldı.
Mehmet Bozdemir - 07.08.2018
Dışişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılıklarına 3 İsim Atandı
Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararlarına göre, Dışişleri Bakan Yardımcılıklarına Faruk Kaymakcı, Sedat Önal ve Yavuz Selim Kıran atandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi GenelMüdürü Uğur Büyükhatipoğlu ile Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk ise başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı. Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığına Dr. Selim Argun, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesindeki Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğüne Barış Yeniçeri, Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğüne Dr. Halil İbrahimÇetin, Ar-Ge Teşvikleri GenelMüdürlüğüne Muhammet Bilal Macit, Sanayi Bölgeleri GenelMüdürlüğüne Ramazan Yıldırım, Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Mehmet Bozdemir getirildi.
Mehmet Bozdemir - 07.08.2018
Cumhurbaşkanı Kararları Resmi Gazete'de
Resmi Gazete'de yer alan diğer atama kararları ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığına Dr. Selim Argun, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesindeki Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğüne Barış Yeniçeri, Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürlüğüne Dr. Halil İbrahim?Çetin, Ar-Ge Teşvikleri Genel?Müdürlüğüne Muhammet Bilal Macit, Sanayi Bölgeleri Genel?Müdürlüğüne Ramazan Yıldırım, Sanayi Ürünleri Güvenliği ve Denetimi Genel Müdürlüğüne Mehmet Bozdemir getirildi.
Mehmet Bozdemir - 15.07.2018
15 Temmuz Şehitleri İçin Pedal Çevirdiler
Bisiklet Eğitmeni Mehmet Bozdemir, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bisiklet turu etkinliğinin her pazar yapıldığını, bugünkü turda 15 Temmuz şehitlerini anmak istediklerini kaydetti.
Mehmet Bozdemir - 26.03.2018
Salcano Gaziantep Uluslararası Dağ Bisikleti Kupası
Elit kadınlarda Ukrayna'dan Iryna Popova, elit erkeklerde Rusya'dan Timofei Ivanov, yıldız erkekler A kategorisinde Kocaeli Brisaspor'dan Samet Bulut, yıldız erkekler B kategorisinde Çaykur Rizespor Kulübünden Emirhan Şimşek, yıldız kadınlarda Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden Funda Taşkın, genç kadınlar kategorisinde Karaman Ekstrem Bisiklet takımından Azize Bekar, genç erkekler kategorisinde Salcano Sakarya Büyükşehir Belediyespor'dan Halil İbrahim Doğan, master erkekler 30 artı kategorisinde Fiberli Antalyaspor'dan Turgay Germen, master erkekler 40 artı kategorisinde Fiberli Antalyaspor'dan Haşim Köksal, master erkekler 50 artı kategorisinde Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübünden Mehmet Bozdemir birinci oldu.
Mehmet Bozdemir - 07.03.2018
İnşaat İş Ekipmanı Üreticileri İstişare Toplantısı
Toplantıya, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Öztürk, İş Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Semih Özçakır, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Orhan Koç ve Türk Standardları Enstitüsü Genel Sekreteri Mehmet Bozdemir de katıldı.
Mehmet Bozdemir - 02.10.2017
Bisiklet ve Trafik" Eğitimleri Devam Ediyor
Proje kapsamında şu ana kadar yaklaşık 45 bin öğrenciye, uzman öğretmenler nezaretinde bisiklet eğitimi verildiği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Öğrencilere 6 yıldır bedava bisiklet dağıtıyoruz. Şimdiye kadar dağıtılan bisiklet sayısı 60 bini geçti. Bu sene de en az 6 bin öğrenciye daha bisiklet verilecek. İzmit Belediyesi olarak hem çocuklara bisiklet veriyor, hem de onlara bisiklet kullanmayı öğretiyoruz. Bu dönemin ilk bisiklet eğitimi Yahya Kaptan Ortaokulu öğrencilerine verildi. Eğitim pistine gelen öğrencilere, bisiklet antrenörü Mehmet Bozdemir, bisikleti tanıtarark eğitim verdi.
Mehmet Bozdemir - 15.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kastamonu'da, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Ulusal Bisiklet Yarışması düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Bozdemir Haberleri | Mehmet Bozdemir Kimdir - Haberler - Mehmet Bozdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Bozdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihi Hoşgörü Yolu doğa sporlarıyla buluşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 23:33:59. #1.14#

title