Manken Senem Kuyucuoğlu Bardan Kovuldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Şarkıcı Elnur Hüseynov ile Cihangir'de aşırı alkol alan ünlü manken, mekandaki diğer müşterileri rahatsız edip etrafa küfür yağdırmaya başlayınca bardan kovuldu.

Senem Kuyucuoğlu, eski hayatına çabuk döndü. Şarkıcı Elnur Hüseynov ile Cihangir'de aşırı alkol alan model, etrafa küfür yağdırdı. Sarhoş ikili, mekandan da kovuldu.

SAKİN TAVRI KISA SÜRDÜ

Uyuşturucu bağımlılığı yüzünden zor günler geçiren Senem Kuyucuoğlu, bir süre tedavi görmüş ve yeni hayatına Hülya Avşar'ın ekibinde çalışarak başlamıştı. Ancak ünlü modelin, sakin tavrı çok sürmedi. Senem Kuyucuoğlu, önceki gece "Senem yine aynı Senem" dedirtti.

"ÇEKMEYİN, KAFAM ÇOK GÜZEL"

Ünlü model, Eurovision'da Azerbaycan'ı temsil eden Elnur Hüseynov ile Cihangir'deki Smryna adlı mekanda oturdu. İkili, alkolü fazla kaçırınca mekandaki diğer müşterileri rahatsız etmeye başladı. Senem Kuyucuoğlu, kendisini görüntüleyen gazetecilere ise "Kafam çok güzel, beni çekmeyin." diyerek bağırdı.

DİĞER MÜŞTERİLER ŞİKAYETÇİ OLDU

Bununla da yetinmeyen manken yoldan geçen bir genç kıza ise "Ne bakıyorsun lan sen bana!" diyerek sözlü tacizde bulundu. Senem Kuyucuoğlu'nun bu davranışlarına şarkıcı Elnur da ayak uydurdu. Elnur ve Senem Kuyucuoğlu oturdukları yerden gazetecilere ağza alınmayacak küfürler savurunca görevliler tarafından mekandan kovuldu.

Cihangir sokaklarında naralar atarak yürüyen Elnur Hüseynov'un bu tuhaf tavırlarına Senem Kuyucuoğlu da kahkaha atarak eşlik etti.

Haber Yorumları (28)
HÜSO: insanları ve çevreyi rahatsız etmenin ramazan ayıyla ilgisi yokki bu toplumdaki uyulması gereken kurallar kimseyi rahatsız etmiyorsa adam ister oruç tutsun ister tutmasın o ALLAHLA kul arasında
VANMİNİT: Ulan özgürlük sürüsü milletin dinine dil uzatma adam gibi yaz.
TRACERS: yanındakilerde gay belli, pislikler edepsizler
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title