MAHMUT DEDE HABERLERİ

Mahmut Dede haber, Mahmut Dede son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Dede

Mahmut Dede

Doğum Yeri Nevşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 13.12.1961

Mahmut Dede Kimdir ?

Mahmut Dede, 13 Aralık 1961'de Nevşehir Avanos'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Ümmügülsüm'dür. Sanayici ve İş Adamı; Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdi. ABD Carnagie Mellon Üniversitesi'nde Finansal Kaynaklar Yönetim eğitimi aldı. AKGİN Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Dede - 15.04.2021
Schneider Electric'te üst düzey atama
Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mahmut Dede atandı.
Mahmut Dede - 16.01.2021
İznik Ticaret ve Sanayi Odasından öğrencilere tablet desteği
Kampanya kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere tabletler, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dede, Meclis Başkanı Hüseyin Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından, Kaymakam Recai Karal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammed Asil'e teslim edildi.
Mahmut Dede - 06.01.2021
Karatay Belediye Başkanı Kılca, çalışmalarını anlattı
Kılca, Akçeşme Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta da sağlıklaştırma çalışmalarıyla tarihi Konya evlerinin özelliğini bugünlere taşıdıklarını dile getirerek, "Bu kapsamda bölgede birçok binanın restorasyonunu ve sağlıklaştırma çalışmasını yürüttük.
Mahmut Dede - 31.01.2020
Schneider Electric'te atama
Schneider Electric Orta Doğu ve Afrika Satış Operasyonları Direktörlüğü görevine Mahmut Dede getirildi.
Mahmut Dede - 18.09.2018
İznik Gölü'ne 500 Bin Sazan Yavrusu Bırakıldı
Sazanların göle bırakılması dolayısıyla Devlet Su İşleri (DSİ) İznik Sosyal Tesisi'nde düzenlenen törene Vali İzzettin Küçük, İl Tarım ve Orman Müdürü Hacı Dursun Yıldız, Kaymakam Bülent Bayraktar, İlçe Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut ve İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede katıldı.
Mahmut Dede - 18.09.2018
İznik Gölü'ne 500 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
'Su Kaynaklarının Balıklandırılması Projesi' kapsamında Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğünce üretimi yapılan 500 bin yavru sazan, bugün İznik Gölü'ne bırakıldı. İznik'teki Devlet Su İşleri (DSİ) tesislerinde düzenlenen balık salma törenine Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Tarım ve Orman İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, AK Parti İznik İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut ve İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede katıldı.
Mahmut Dede - 16.09.2018
Minibüs, Çekici ve Elektrikli Bisikletin Karıştığı Kaza: 8 Yaralı
MANİSA'nın Kula ilçesinde, İbrahim Kalay yönetimindeki minibüs, kavşaktan yolun karşısına geçmek isteyen Ahmet Gülmez(43) idaresindeki çekiciye çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan çekici ise yol kenarındaki Döne Karatepeli(53) yönetimindeki elektrikli bisiklete çarptı. Kazada yaralanan toplam 8 kişinin hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.  Kaza, bugün saat 00.30 sıralarında Alparslan Türkeş Kavşağı'nda meydana geldi. Şehir merkezinden Mahmut Dede Caddesi istikametine giden Ahmet Gülmez idaresindeki 45 RA 5810 plakalı çekiciye, İzmir'den Uşak yönüne giden İbrahim Kalay (26) idaresindeki 44 S 1059 plakalı minibüs çarptı.
Mahmut Dede - 16.08.2018
Yaz Okulu Giden Sporculara Başarı Sertifikası Verildi
Sertifika törenine, İTSO Başkanı Mahmut Dede, Belediye Başkan Yardımcısı Necati Tosun, İznikspor Başkanı Gökhan Demir ve teknik kadro katıldı.
Mahmut Dede - 12.08.2018
İznik Müzesi, 6 Yıldır Açılmayı Bekliyor
'2 BİN 500 YILLIK MEDENİYET BULGULARINA RASTLANDI' İznik Müzesi ve yakınında bulunan Antik Roma Tiyatrosu ile ilgili konuşan İznik Belediyesi Başkanı Osman Sargın, şöyle konuştu: "İznik Müzesi, Nilüfer Hatun imareti olarak görev yapmış, daha sonra da Cumhuriyet döneminde müzeye çevrilmiş önemli eserlerden birisidir. Müze, Turizm Bakanlığımız tarafından 2012 yılında tadilata sokuldu. Sondaj kazıları yapıldığı sırada 2 bin 500 yıllık bir medeniyet bulgularına rastlandı. Bu sebepten dolayı kendi enerjisini üreten müze inşaatı orada durdu. Yakın zamanda bu çalışmaların biteceğine inanıyorum. İnşallah müzemiz yakın zamanda yeniden hizmetine başlayacak. Aynı zamanda da ikinci müzenin inşaatına da başlanacak. 6 yıldan beridir kapalı, 7'nci yıla doğru gidiyoruz. Maalesef tarihi eserlerin restorasyonu uzun sürüyor. Çünkü tarihe uygun vasıflarda inşa edilmesi gerekiyor, bu anlamda da biraz uzun sürüyor. Antik Roma Tiyatrosu önemli eserlerden biri. O dönemin tiyatrosu, arenası. Burada geçen yıl büyükşehirin destekleriyle hızlı bir çalışmaya girildi. Hem Büyükşehir Belediyesi, hem Turizm Bakanlığı hem de İznik Belediyesi katkılarıyla şu an kazı çalışmalarının sonuna doğru yaklaşıldı. Bu yıl büyük bir etkinlik ile oranın da açılması planlanıyordu, fakat tarihi eserlerin restorasyonu biraz daha zaman aldığı için ertelendi. İnanıyoruz ki yakın zamanda Roma tiyatroları, tüm insanların hizmetine sunulmuş olacak." 'TURİSTLER GELİYOR, MÜZENİN KAPISI KAPALI' Kapalı olan müzenin İznik turizmini olumsuz etkilediğini belirten İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede, "Müzemizde Osmanlı, Bizans ve Roma döneminin tarihi eserleri vardır.
Mahmut Dede - 12.08.2018
Dha Yurt Bülteni-2
"TURİSTLER GELİYOR, MÜZENİN KAPISI KAPALI" Kapalı olan müzenin İznik turizmini olumsuz etkilediğini belirten İznik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Dede, "Müzemizde Osmanlı, Bizans ve Roma döneminin tarihi eserleri vardır.
Mahmut Dede - 22.06.2018
Konya'daki Silahlı Kavga
Sarıyakup Mahallesi Mahmut Dede Sokağı'nda yaşayan Iraklılarla başka bir grup arasında maytap atılması nedeniyle çıkan tartışmada 9 kişinin yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan zanlıların emniyetteki işlemleri tamamlandı.
Mahmut Dede - 21.06.2018
Konya 11 Kişinin Yaralandığı Çocukların Torpil Patlama Kavgasında 7 Kişi Gözaltında Hd
Olay, dün 21.30 sıralarında merkez Karatay ilçesi Sarı Yakup Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta meydana geldi.
Mahmut Dede - 21.06.2018
Güncelleme - Konya'da Silahlı Kavga: 9 Yaralı
Merkez Karatay ilçesi Sarıyakup Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta yaşayan Irak uyruklularla başka bir grup arasında maytap atılması nedeniyle tartışma çıktı.
Mahmut Dede - 21.06.2018
Komşu Çocuklarına Kızdı, Pompalı Tüfek ile Dehşet Saçtı: 9 Yaralı
ZANLI YAKALANDI Olay, saat 21.15 sıralarında merkez Karatay ilçesi Sarı Yakup Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta meydana geldi.
Mahmut Dede - 21.06.2018
Dha Yurt - Komşusunun Çocuklarına Kızdı, Pompalı ile Dehşet Saçtı: 9 Yaralı
Olay, saat 21.15 sıralarında merkez Karatay ilçesi Sarı Yakup Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta meydana geldi.
Mahmut Dede - 21.06.2018
Konya'da Silahlı Kavga: 9 Yaralı
Merkez Karatay ilçesi Sarıyakup Mahallesi Mahmut Dede Sokak'ta yaşayan Irak uyruklularla başka bir grup arasında maytap atılması nedeniyle tartışma çıktı.
Mahmut Dede - 12.04.2018
Dha Yurt Bülteni- 1
Kaza, saat 18.00 sıralarında TEM Otoyolu'nun Bolu Batı gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine giden Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak refüje çarptı.
Mahmut Dede - 11.04.2018
Tem'de Takla Atan Otomobildeki 1 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı
Kaza, saat 18.00 sıralarında TEM Otoyolu'nun Bolu Batı gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine giden Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, sürücüsünün  kontrolünden çıkarak refüje çarptı.
Mahmut Dede - 11.04.2018
Dha Yurt Bülteni-19
Kaza, saat 18.00 sıralarında TEM Otoyolu'nun Bolu Batı gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine giden Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak refüje çarptı.
Mahmut Dede - 11.04.2018
Tem'de Takla Atan Otomobildeki 1 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı
Kaza, saat 18.00 sıralarında TEM Otoyolu'nun Bolu Batı gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul istikametine giden Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, sürücüsünün  kontrolünden çıkarak refüje çarptı.
Mahmut Dede - 11.04.2018
Güncelleme - Anadolu Otoyolunda Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Alınan bilgiye göre, İstanbul istikametine gitmekte olan Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, batı gişelerine bir kilometre kala sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak takla attı.
Mahmut Dede - 11.04.2018
Anadolu Otoyolunda Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
Anadolu otoyolunun Bolu kesiminde otomobilin takla atması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, İstanbul istikametine gitmekte olan Mahmut Dede idaresindeki 34 BDP 143 plakalı otomobil, batı gişelerine bir kilometre kala sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak takla attı.
Mahmut Dede - 07.04.2018
Kula'da Alparslan Türkeş'in İsmi Kavşağa Verildi
Belediye meclisinde oy birliğiyle alınan kararla Yunus Emre Caddesi, Mahmut Dede Caddesi ve Atatürk Bulvarı'nın birleştiği ve daha önce ismi olmayan kavşağa, "Alparslan Türkeş Kavşağı" ismi verildi.
Mahmut Dede - 07.04.2018
Merhum Alparslan Türkeş'in İsmi Kula'da Yaşayacak
Yunus Emre ve Mahmut Dede Caddelerini bileştiren kavşağa "Alparslan Türkeş Kavşağı" isminin verilmesini kararlaştırdı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Dede Haberleri | Mahmut Dede Kimdir - Haberler - Mahmut Dede haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Dede kimdir, hayatı ve biyografisi. 7 Eylül İvrindi'nin kurtuluşu coşku ile kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 23:27:20. #1.14#

title