Wilma Elles'den şok eden aldatılma itirafı! - Haberler
Haberi Paylaş

Wilma Elles'den şok eden aldatılma itirafı!

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:
Wilma Elles'den şok eden aldatılma itirafı!

Genç sanatçı Alara Kuru, yeni şarkısının klibi için Wilma Elles ile kamera karşısına geçti. Lüks bir villada yapılan çekimler sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kuru, "15 yıllık birikimimi bir günde ortaya çıkarmaya karar verdim, destekçilerim Wilma Elles'e ve Burak Bozdağ'a teşekkür ederim" dedi. Wilma Elles özel hayatı hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu. İşte detaylar...

Alara Kuru, "15 yıllık birikimimi bir günde ortaya çıkarmaya karar verdim, destekçilerim Wilma Elles'e ve Burak Bozdağ'a teşekkür ederim. Pandemi boyunca evde çok sıkıldım, sonra bunu profesyonel olarak yapmaya karar verdim. Örnek aldığım tek bir kadın var, oda Ebru Gündeş" dedi.

Kadına şiddet temalı klibin mimarı olan Kuru, "Kadınlar şiddeti, küfürü, argo kelimeleri hak etmiyor, 10 çocuğu bile olsa terk etmesi gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Klipte aldatan bir kadını canlandıran Elles, "Ben hepsini çok uzun yıllar önce yaşadım, 10 yıl önce sevgilimi suç üstü yakaladım. Bu durumla karşılaştıktan sonra aşk hemen bitiyor, en önemlisi dürüst olmak. Şiddet gören kadınlarımıza tavsiye ediyorum, yardım alabilirsiniz. Komşunuza bile söyleyin ve en kötü video kaydı aldırın, erkeğin bunu görmesi objektif bakmasını sağlayabilir" dedi.

Snob Magazin / Magazin

Wilma Elles, Pandemi, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title