Haber : Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu - Haberler

Haberi Paylaş

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu

45. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Pop Müzik" dalında ödüle layık görülen Aleyna Tilki, konuşması sırasında gözyaşlarına boğuldu.

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Pop Müzik" dalında ödüle layık görülen Aleyna Tilki, gözyaşlarını tutamadı.

"MUTLULUĞUN DİBİNİ TATTIM"

Aleyna Tilki yaptığı konuşmada, "Beni biraz üzen, yoran bir hayatım oldu. Ama mutluluğun da dibini tattım. Beni 14 yaşında tanıdınız. Ben aslında hiç çocuk olmadım. Aleyna Tilki olmayı o kadar sevdim ki, çocuk olmak istediğimde kendime o karakteri yarattım." ifadelerini kullandı.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu

PERFORMANSIYLA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Genç sanatçı Aleyna Tilki, Altın Kelebek Ödülleri'ne damga vurdu. Sahneye çıkan ve unutulmaz bir performans sergileyen Aleyna Tilki, burada yerli ve yabancı şarkıları seslendirdi. Nirvana'nın meşhur şarkısı Smells Like Teen Spirit'i seslendiren Tilki, sosyal medyaya damga vurdu.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu

Haberler.com - Magazin

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Aleyna Tilki Müzik Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (64)

kemal kokmaz:

çok güzel

Nisanur:

Bu kız normal değil !!!

EREN:

ya bu millet zevksiz ya da ben o garanti. . . güzel desen değil, sempatik desen hiç değil , zeka desen kırıntılarıyla zor doyuyor, sesi desen ödüllük değil ya ben anlamıyorum arkadaş onca düzgün ödül almaya layık sanatçı var iken bu kız nasıl ödül alabiliyor? altın kelebek benim için bitmiştir tamamiyle fason ödül veren bir organizasyon olmuş rahmetli Zeki Müren bu ödülü tilkinin elinde görseydi eminim kendi ödülünü iade ederdi.

Tüm 64 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title