Haberi Paylaş

Survivor 2023'ün yedeklerinde yer alan 3 yarışmacı, gelecek sene ana kadroda yarışacak

Magazin Haberleri

Survivor 2023'ün yedekleri arasında yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı kadroya giremedi. Dün akşam konuyla ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı, 3 yarışmacının Survivor 2024'ün kadrosunda yer alacağını söyledi.

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2023, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Açık artırma oyununu sunan Acun Ilıcalı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı ana kadroya giremeyen 3 yarışmacının gelecek sene yarışacağını duyurdu.

"BU SENE ANA KADROYA GİREMEDİKLERİ İÇİN SENEYE YARIŞACAKLAR"

Açık artırma oyunu için Survivor 2023'ün yedek kadrosunda yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı'yı yanına çağıran Acun Ilıcalı, "2 ay Dominik'te kaldılar, kendi istekleriyle. Yarışmada değişiklikler olunca bu 3 arkadaşımız önümüzde sene Survivor kadrosunda yer alacaklar. Yarışmaya dahil olacakları için onlar da 45 gün iletişimsiz kaldı. Onlar için çok zor bir durum oldu" dedi.

Survivor 2023'ün yedeklerinde yer alan 3 yarışmacı, gelecek sene ana kadroda yarışacak

"45 GÜN BİR ODANIN İÇİNE HAPSOLDUK"

Survivor 2024'te yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Kardeniz, "Yaşarken çok zordu. Şimdi anı olarak kaldığı için güzel. Seneye as kadroda gireceğim için çok mutluyum" derken Yaman da "Çok mutluyum, çok güzel bir ekip. Burada çok sevdiğim arkadaşlarım var. Yusuf, Merve ve Nefise. Bizim için daha hayırlısı olur diye düşünüyorum. Bizim için de tecrübe oldu" ifadelerini kullandı.

Survivor 2023'ün yedeklerinde yer alan 3 yarışmacı, gelecek sene ana kadroda yarışacak

Ana kadroya girmek için her gün büyük bir heyecanla beklediğini söyleyen Yiğit ise "45 gün çok zordu, bir odanın içine hapsoldu. Yemek de kısıtlı geliyordu. Yarışmaya girmek için her gün çantamı takıp bekliyordum. Seneye daha güzel hazırlanacağım" şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

corci:

la ne survivor'ı , hayatımız zaten survivor, dominikte 45 gün tatil yapmışsınız işte, ben daha il sınırları dışına çıkamıyorum. ayrıca seneye survivor da olmayacak, buraya yazıyorum.

Cevap Yaz01Yayından Kaldır
Tamer Kara:

Bunların devri de bitti eskiden izleyip iyi makara yapardık,tarihe kariştilar ????

Cevap Yaz05Yayından Kaldır
recep kaya:

2024 GÖRÜCEKMİYİZZZ GÖRÜRSEK BENİDE ALIN

Cevap Yaz429Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title