Haberi Paylaş
  Şarkıcı Bengü yaşadığı acıyı anlattı: Elimiz kolumuz bağlı, buz gibi izliyoruz olanı biteni...

  Şarkıcı Bengü yaşadığı acıyı anlattı: Elimiz kolumuz bağlı, buz gibi izliyoruz olanı biteni...

  Magazin Haberleri

  Anne ve babasının durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, "İzmirim büyük geçmiş olsun. Allah'ıma bir şükür annem, babam, ablam sevdiklerim yaralanmadan atlattı.

  Anne ve babasının durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, "İzmirim büyük geçmiş olsun. Allah'ıma bir şükür annem, babam, ablam sevdiklerim yaralanmadan atlattı. Seferihisar Özdere bizim evimizin olduğu yer. Allah'ıma bin şükür ailem sağlıklı. Tüm İzmirlilere geçmiş olsun. Enkaz altından iyi haberler çıksın" yazdı.

  BELKİ AYNI OKULA GİTTİK

  Çocukluğunun geçtiği mahalledeki büyük yıkım karşısında şoke olan Bengü sözlerine şöyle devam etti; 'Endişe kaygı korku, hüzün... Acıyı ve tüm bu duyguları sevdiklerinden ve oradan uzaktayken paylaşmaya çalışmak, çaresizce çırpınmak belki de daha mı zor? 'Gitsek mi' dedim Selim'e... 'Daha mı iyi olur' onu da bilemedim... Elimiz kolumuz bağlı, öyle buz gibi izliyoruz olanı biteni... Bir nefes daha çıksın, kurtulsun o enkazdan diye bekliyoruz... Tanışmasak da yan yana geçtik belki aynı sokakta çünkü... Belki aynı okula gittik, ne bileyim? Çok ağır geldi bu sefer... Çocukluğum sarsılmış gibi... Allah'ım daha beterini gösterme, enkazdakilere güç ver... Memleketimin her köşesini sen koru… Güzel İzmirim, canın çok yandı... Biz buradan aynı acıyı paylaşıyoruz... Dua ediyoruz... Sabaha kadar nöbetteyiz...'

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Seferihisar Özdere Bengü Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title