Haberler

Oyuncu Murat Ünalmış, kendisine "Hıyar oğlu hıyar" diyerek hakaret eden Kerem Alışık'tan şikayetçi oldu

Magazin Haberleri

3 sezondur Adana'da çekilen "Bir Zamanlar Çukurova" dizisinin 24 Nisan'da Karaahmetli köyünde yapılan çekimleri sırasında gergin anlar yaşanmıştı. Dizinin Fekeli'si Kerem Alışık ile Demir Yaman'ı Murat Ünalmış arasında tartışma çıkmıştı. Sete ara verilen tartışmada avukatına talimat veren Ünalmış, kendisine "Hıyar oğlu hıyar" diyen rol arkadaşı Alışık'tan şikayetçi oldu.

Başrollerini Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Melek İpek Yalova, Selin Yeninci ve Bülent Polat gibi isimlerin canlandırdığı Bir Zamanlar Çukurova setinde ortalık karıştı. Dizinin sevilen oyuncularından Murat Ünalmış ile Kerem Alışık, çekim esnasında tartıştı.

Tartışma ise Alışık'ın senaryodaki bir sahneyi değiştirmeye kalkmasıyla başladı. Sahnenin değiştirilmesine karşı çıkan Ünalmış duruma itiraz etti. Kerem Alışık yaşanan tartışma sırasında öfkelendi ve Ünalmış'a "Hıyar oğlu hıyar" dedi. Bu anlar yönetmen Murat Saraçoğlu tarafından da kayda alındı. Saraçoğlu gerginlik artınca seti paydos etti.

Murat Ünalmış'tan Kerem Alışık hakkında suç duyurusu

TV100'de ekrana gelen Magazin Hattı programının özel haberine göre, yaşanan olayın ardından Murat Ünalmış geçen cuma avukatı Bulutcan Kıran aracılığıyla Adana Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu ve İsmail Kerem Alışık hakkında kendisine hakaret ettiğini belirterek suç duyurusunda bulundu.

Murat Ünalmış'tan Kerem Alışık hakkında suç duyurusu

Dizinin oyuncuları Nazan Kesal, Bülent Polat, Hilal Altınbilek, Polen Emre, Şahin Vural ve yönetmen Murat Saraçoğlu'nun da görgü tanığı olarak ifade vermeye hazır olduklarının belirtildiği dilekçede olayın video kaydının da olduğu ifade edildi. Yapılacak soruşturmanın ardından Kerem Alışık hakkında kamu davasının açılıp açılmayacağı ise merak konusu oldu. Öte yandan iki oyuncunun bir hafta önce de tartıştıkları ve bu nedenle dizinin yapımcısı Timur Savcı'nın Adana'ya gidip ortamı sakinleştirdiği öğrenildi.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Murat Ünalmış Kerem Alışık Çukurova Magazin Haberler

title