Haberi Paylaş

Kobra Murat: Cumhurbaşkanı Erdoğan bana 'Kobram' diye hitap ediyor

Magazin Haberleri

"Kobra Murat" olarak bilinen Roman şarkıcı Murat Divandiler, kendisiyle ilgili bilinmeyenleri anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini çok sevdiğini söyleyen Kobra Murat, "Cumhurbaşkanımız bana 'Kobram diye hitap ediyor" dedi.

"Kobra Murat" olarak bilinen Roman şarkıcı Murat Divandiler, Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze programında özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. Kobra Murat, programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'la bir araya geldikleri 2023 Roman Buluşması ile ilgili de konuştu.

"KONSERİ İPTAL EDİP GİTTİM"

Roman Buluşması'nda protokolde oturan Kobra Murat, programa nasıl davet edildiği ile ilgili "20 Ocak'ta Ankara'da aslında konserim vardı. Devlet büyüklerimiz aradı, dediler ki 'Cumhurbaşkanımız sizi istiyor'. Dedim ki 'Çok gelmek isterdim ama o gün konserim var' dedim. Dediler 'İlla sizi istiyorlar' dedi. Ben de konserimi iptal ettim, seve seve gittim. Onlar da bana o kadar güzel davrandılar ki, Cumhurbaşkanımızla program başlamadan önce 5-6 dakika konuşma imkanı da buldum." dedi.

"ÇOK SEVİYOR BENİ"

Konuşmasının devamında "Cumhurbaşkanımız 'Kobram' diyor bana" ifadelerini kullanan Kobra Murat, "Çok seviyor beni ben de onu çok seviyorum. Allah'ın nuru bir insan. Emine Hanımı da çok seviyorum. O da Allah razı olsun beni seviyormuş. Hatta benim mahallemde beraber gezip Roman mahallesinin, yardıma ihtiyacı olan insanların her şeyini gidermek istemiş. 'Kobra Murat'la gidelim' demiş. Allah başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.

Kobra Murat Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Kobraaa ateşle oynuyorsun kobraa yapma yanarsın Hazirana :))

SÜMBÜLZADE VEHBİ EFENDİ:

DOĞRU SÖYLÜYOR BENDE ORADAYDIM ÜSTELİK ÇİÇEKTE OLAN BİR KUM TANESİ OLARAK :D

Cengiz:

Amanda aman

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title