Fırat Tanış'ın tepki gösterdiği İmamoğlu'na Şahan Gökbakar'dan destek: Ne yeri ne zamanı - Haberler
Haberi Paylaş

Fırat Tanış'ın tepki gösterdiği İmamoğlu'na Şahan Gökbakar'dan destek: Ne yeri ne zamanı

Haberler.com - Emre İliksiz - Magazin
 - Güncelleme:

Ekrem İmamoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı tarafından onay verilmeyen metro hattıyla ilgili "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" sözlerine tiyatro oyuncusu Fırat Tanış tepki göstermişti. Bu tepkiyi anlamsız bulan Şahan Gökbakar, sosyal medya paylaşımında "İsteyen istediği gibi konuşsun demokrat kardeşler. Ne yeri, ne zamanı, ne ortamı bunların bence" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından onay verilmeyen metro hattıyla ilgili İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Tiyatro oynamaya kalkmasınlar" ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine oyuncu Fırat Tanış, "Ahlaksızlığı tiyatro sanatıyla tarif eden bir yerel yöneticinin bağlı olduğu siyasi iradeden, kültür sanat politikası üretmesini bekliyoruz. Daha çok bekleriz. Muhalefeti böyle, iktidarını siz düşünün." paylaşımında bulunmuştu. İmamoğlu ise Tanış'ın eleştirisini haklı bularak tüm sanatçılardan özür dilemişti.

İmamoğlu'na 'tiyatro' çıkışında bulunan Fırat Tanış'a Şahan Gökbakar'dan tepki

ŞAHAN'DAN FIRAT TANIŞ'A TEPKİ

Komedyen Şahan Gökbakar, Fırat Tanış'ın verdiği tepki ile alakalı olarak "'Ne filmler çeviriyorsunuz?' sorusuna sinemacılar, 'bırakın şov yapmayı' lafına şovmenler, 'ya resmen kıvırıyorsun' lafına dansçılar, 'ne dolaplar dönüyor burada?' lafına mobilyacılar falan alınıp da tepki mi versin o zaman?" paylaşımında bulundu.

"İSTEYEN İSTEDİĞİ GİBİ KONUŞSUN"

Bir sonraki paylaşımında ise Gökbakar, "Bu kervana 'artistlik yapma' lafina artistler, 'bu olanlar resmen komedi, komik oluyorlar artik' gibi laflara komedyenler gibi devam eder durur. Bu lafların hiçbiri hakaret içermez. İsteyen istediği gibi konuşsun demokrat kardeşler. Ne yeri ne zamanı ne ortamı bunların bence." ifadelerine yer verdi.

İmamoğlu'na 'tiyatro' çıkışında bulunan Fırat Tanış'a Şahan Gökbakar'dan tepki

Haberler.com / Emre İliksiz - Magazin

Şahan Gökbakar, Ekrem İmamoğlu, Fırat Tanış, Tiyatro, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (20)

davut Ay:

Şahan tiyatrocu olamadığı için alınmamış doğrusu komedyen de değil banagore demokrat mı oda şüpheli ne olduğu belli deyil .

Ad Soyad:

Haklı olarak Şahan destek göreceğine deyim den anlamayan Fırat destek görüyor. Tm AKP lisiniz anladık da doğruya doğru diyemiyorsanız bari susun. Ne yani benim arkadaşım arkamdan dolap çevirse ve ben bunu onun yüzüne söylesem gidip bütün dolap mobilyacıların dan özür mü dileyeceğim? :) Fırat mesleğinin hakkını veriyor :)

Mehmet Varnalı:

Madem demokrasi var bu ülkede herkez fikrini özgürce beyan eder şahan gökbakar ibb bşkn a destek vermiş kime ne bundan

Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title