Haberler

  Gökhan Türkmen'den 'Bahara Merhaba' Partisi!

  Abone Ol

  Gökhan Türkmen, yeni albümü '7' kapsamında #iyiyaşa 2022 Bahara Merhaba' daveti düzenledi.

  Address İstanbul Hotel ev sahipliğinde Ronada Music ortaklığında gerçekleştirilen davet, Gökhan Türkmen'in sanatçı dostları ve yakın arkadaşlarının katılımı ile gerçekleşti. 60 kişilik bir ekibin çalıştığı davet için, Address İstanbul'un içine özel sahne kurulup, etkinliğin düzenlendiği alan yeniden hazırlandı.

  Ünlü konuklar

  #iyiyaşa 2022 Bahara Merhaba davetine Gökhan Türkmen'in çalışma ve yakın arkadaşlarının yanında; Ersay Üner, Emre Kınay, Fırat Tanış, Ayşe Özyılmazel, İbrahim Selim, Yasemin Şefik, Murat Joker, Ersin Arıcı, Gökhan Çınar, Onur Akay, Aslı Samat, Tuan Tunalı, Cenk Dağcı, Sinan Çatıkkaş, Berat Kargı, Cem Özkök, Gazapizm, Kamufle, Eypio, Korhan Futacı, Fikri Karayel, Umut Kurt, Tunahan Ak gibi basın ve sanat camiasının önemli isimleri de katılarak müzik ve sohbet dolu keyifli bir akşam geçirdi.

  Moderatör Hakan Bilgin, 3 farklı performans

  1 aydan beri Gökhan Türkmen ve ekibinin Bahara Merhaba Daveti için çalıştığı etkinlikte, kapıda davetlileri beyaz kıyafetli iki pandomim sanatçısı karşıladıktan sonra, girişte yer alan özel fotoğraf çekimi platformunda davetlilerin katılım anları baskı yapılmış halde verildi.

  Ünlü oyuncu Hakan Bilgin'in eğlenceli sunumuyla gerçekleşen VIP etkinliğin, özel olarak tasarlanmış sahnesine sırasıyla; Türkiye'nin dört kadından oluşan ilk ve tek üflemeli quartet grubu Silva Quartet, piyanist İklim Tamkan ve mezzosoprano Senem Demircioğlu'nun açılış performansları sonrası Gökhan Türkmen ve ekibi eğlencenin dozunu yükseltti.

  Ev sahibi Gökhan Türkmen

  Gökhan Türkmen, 'Aşk Lazım' ve 'Sen İstanbul'sun ile başladığı geceye performansı ile imzasını attı. Tüm misafirleri ile tek tek ilgilenen Türkmen, 'herkese teşekkür ederim bu gecede bizi yalnız bırakmadığınız için' diyerek davete katılan herkesi sevgiyle selamladı. Performans bitiminde seyircinin bir daha alkışları eşliğinde sahneye çıkan Türkmen 'Deli' şarkısıyla final yaptı.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Gökhan Türkmen Emre Kınay Ersay Üner İstanbul Magazin Haberler

  Bakmadan Geçme

  YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title