Haberler

Gazeteciler, kendileriyle röportaj yapmayan Can Yaman'ı protesto etti

Abone Ol

Disney Plus'ın lansmanı için Türkiye'ye gelen Can Yaman, mekanın girişinde basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktığı için protesto edildi. Yaman'ın tavırlarına sinirlenerek kameralarını indiren basın mensubu üyeleri, oyuncunun arkasından bağırarak "İtalya'nın yıldızı, Türk basınına ihtiyacı mı var?" dedi.

Türkiye'deki yayın hayatına başlayan Disney Plus, dün akşam İstanbul'da bir lansman gerçekleştirdi. Ünlü isimlerin akın ettiği geceye Can Yaman damga vurdu.

BASIN MENSUBU GÖRÜNTÜ ALMADI

Uzun süredir İtalya'da yaşayan Can Yaman, lansman için Türkiye'ye geldi. Etkinliğe girişte basın mensupları ile muhatap olmayan Yaman'ın tavrından rahatsız olan gazeteciler tepki gösterdi. Gecce'de yer alan görüntüde; basın mensupları, kendileriyle muhatap olmayan Yaman'ı protesto etti. Salona girerken Yaman'ın çekmek istemeyen gazeteciler, kameraları indirerek "İndirin abi, adam İtalya'nın yıldızı, Türk basınına ihtiyacı mı var?" dedi.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Can Yaman İtalya Magazin Haberler

1000

Yorumlar (11)

Hek Tor:

Kadın vücutlarının ekranlarda erkeklere teşhirini kınayan muhafazakar tv kanallarının utanmadan arlanmadan erkek vücudunu teşhir ettikleri şahıslardan biridir kendisi.... deeeeee, bu vücutları kimlere teşhir ettikleri bir soru işaretidir. (Bilen var mı?)

Yanıtla62
sem sem:

bu adamı hiç begenmiyorum nasıl begenildiğinide hiç anlamıyorum çok itici haber dizi vs filmi vrsa bilmiyorum hiç ilgilenmiyorum sadece olumsuz hhaber olduğu için girip baktım

Yanıtla348
Kemal ALBAYRAK:

basın olmasa aslında bir hiçsiniz

Yanıtla2294
İsmail Karakuş:

siz şişiriyorsunuz sonra sizin elinizde patlıyor.

Yanıtla5195
Hamit Gündoğdu:

Adamın Türkçe düşünüp hareket etmesine tek engel Türk olmayışıdır. Karga bile daha akıllı ve yapılan iyiliği unutmayacak bir canlıdır.

Yanıtla589
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Kimse tanımıyordu siz ünlü yaptınız zaten basın , yok italyan spor spikeriyle beraber, yok kaslı vücudu, adamı şişirip duran sizdiniz iyi oldu size ders alırsınız umarım.

Yanıtla3144
MUSTAFA KEMAL:

KİM BU OĞLAN YA?????????????

Yanıtla1082
Baran Hakan:

biz de seni sevmiyoruz, sözümüzn arkasındayız ve pişman değiliz

Yanıtla585
Muammer Mizrak:

Cemil kardeş doğru söylüyor besle kargayı oysun gözünü hızlı çıkışın hızlı inişi olur haber yapmayın buda ona yarar

Yanıtla241
mehmet can:

yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmez...

Yanıtla223
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title