Engin Günaydın: Normal hayatımda da karantinadaymışım - Haberler
Haberi Paylaş

  Engin Günaydın: Normal hayatımda da karantinadaymışım

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:
  Engin Günaydın: Normal hayatımda da karantinadaymışım

  Salgın nedeniyle kapalı olan Beyoğlu Sineması, kapılarını yeniden açabilmek için destek kampanyası başlattı.

  Salgın nedeniyle kapalı olan Beyoğlu Sineması, kapılarını yeniden açabilmek için destek kampanyası başlattı. "#Sayenizde" kampanyasıyla sinema müdavimlerine "Beyoğlu Sineması'nda kalalım, her şeye rağmen sizin #sayenizde hep birlikte olalım" çağrısı yapıldı. Destek için "Beyoğlu'nda Bir Gece" adlı yayınına Demet Akbağ, Demet Evgar, Engin Günaydın, Gülse Birsel, Onur Saylak ve Serkan Keskin katılırken yönetmen Ozan Açıktan da moderatörlüğü üstlendi. Konuklar arasında olması beklenen Ozan Güven, gıda zehirlenmesi nedeniyle yayına katılamadı. Güven'in evinde istirahat ettiği öğrenildi. Ünlü oyuncular sinemaya dair anılarını yayın sırasında anlattılar.

  NORMAL HAYATIMIN KARANTİNA OLDUĞUNU BİLMİYORDUM

  Engin Günaydın: "Foça'dayım ve İstanbul'a sadece çalışmak için gidiyorum. 13 senedir buraya geliyorum. Sürekli karantinada olduğumu fark ettim. Biraz da üzüldüm. Normal hayatımın karantina olduğunu bilmiyordum. Beyoğlu Sineması'na çok gidiyordum. Günde üç film izlerdim. Babam 3 ayda bir para gönderirdi. Bir haftalık film partisi yapardım. O günler benim için sanki yağmurlu, bulutlu bir hava gibi kendi kendime düşünceli olduğum zamanlardı."

  Hürriyet / Magazin

  Engin Günaydın, Demet Akbağ, Beyoğlu, Sinema, Magazin, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title