Demet Akalın ve Fatih Ürek arasındaki gerginlik artıyor: Sizler evladıma beddua ettiniz - Haberler
Haberi Paylaş

Demet Akalın ve Fatih Ürek arasındaki gerginlik artıyor: Sizler evladıma beddua ettiniz

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Bir süredir küs olan Fatih Ürek ve Demet Akalın arasındaki gerilim giderek artıyor. Fatih Ürek, ablasının cenazesine gelmediği için tepki koyduğu Demet Akalın'a "Dedikoducu. Kafasında tilkiler dolaşıyor" derken, Demet Akalın da "Tatile götürdüm arkamdan dedikodu yaptın, çocuğuma beddua ettin" yanıtını verdi.

Aylardır görüşmeyen Fatih Ürek ve Demet Akalın birbirlerine 'kavgada söylenmeyecek' sözler sarf etti… 2. Sayfa programına katılan Ürek, Akalın'ın ablasının cenazesine gelmediğini söyledi ve "Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet" diyerek ateş püskürdü. Demet Akalın'dan ise yanıt gecikmedi: Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz.

Fatiğh Ürek daha önce verdiği bir röportajda da Demet Akalın'ın 'Dedikoducu' olduğunu dile getirmiş ve "Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda" demişti.

Demet Akalın, Fatih Ürek'in bu sözleri üzerine Instagram'dan bir yorum yaptı.

"Tilki??? O senin işindir" diyen Akalın, Ürek'e şöyle cevap verdi: "Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!"

Demet Akalın'dan Fatih Ürek'e arasındaki gerginlik artıyor: Sizler evladıma beddua ettiniz

Şarkıcı Fatih Ürek, ablasının cenazesine katılmayıp, kendisini aramadığını söylediği Demet Akalın'ı 'dedikoducu' deyip eleştiri yağmuruna tutmuştu.

Ablasını kaybettiği süreçte 'Demet Akalın'ın sizi taziye için aramaması üzdü mü?" sorusuna Ürek, "Arayabilirdi ama aramadı. Etrafındakiler çok şey söyledi aramamasına. Neden aramadı diyorlar, zira Türkiye'nin tüm starları beni aradı. Ebru Gündeş, Hülya Avşar, Sibel Can, Bülent Ersoy hepsi aradı, o da bir starsa araması gerekirdi" diye konuşmuştu.

Haberler.com - Magazin

Demet Akalın, DOST Partisi, Fatih Ürek, 2 Sayfa, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (22)

Egemen:

Gereksizler

hamza bey ):

bakın işte boş boşuna zengin olma çabasına girmeyin zenginken bile kafanız rahat değil en güzeli oldugunuz gibi kalmak :)

Gemlikli:

BOŞ MUHABBET !!!!

Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title