Haberi Paylaş

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Magazin Haberleri

Söylemezsem Olmaz programında ev kiralarından bahseden Seren Serengil'in "En normal kiralar 100 bin liradan başlıyor. En kötü evler 50 bin TL" yorumunu yaptı. Ekonomi hakkındaki yorumlarıyla kısa sürede sosyal medyada gündem olan Serengil, alay konusu oldu.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Seren Serengil ve Bircan Bali, canlı yayında fiyat artışlarından bahsetti. Bali ulaşım ve temizlik için eve çağırdığı yardımcıların fiyatından dert yanarken Serengil de artan kira fiyatlarından bahsetti. İkilinin canlı yayındaki sohbeti kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ulaşıma gelen zamdan bahseden Bali, "Bizim Eray'a 'Metrobüs ne kadar?' dedim. 14 TL dedi. Ulaşım dünyanın en pahalı şeyi oldu çünkü tabii benzin fiyatları" dedi. Kira fiyatlarına gelen zamlara değinen Serengil ise "Bir şey söyleyeceğim: En normal kiralar 100 bin liradan, 80 bin liradan falan başlıyor yani… En kötü evler 50 bin lira. Yani 10 bin liraya kira yok" şeklinde konuştu.

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Bircan Bali konuşmanın devamında "Ne çok fahiş biliyor musun? Yardımcı fiyatları. Temizlik için. Asla karaborsa yok. Bulamıyorsun zaten" derken Serengil de "15 bin lira. Aylık kadın 15 bin lira" diyerek sitem etti.

Seren Serengil'in canlı yayındaki isyanları kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Videosu binlerce kişi tarafından paylaşılan Serengil için "Ünlü ekonomistimiz Seren Serengil" ve "Seren Serengil kadar olamasak da biz de ekonomi uzmanı olduk" yorumları yapıldı.

Canlı yayında kira zamlarına tepki gösteren Seren Serengil, alay konusu oldu

Seren Serengil Bircan Bali Beyaz Tv kiracı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Kaan Korkmaz:

Dudaklarındaki silikondan konuşamıyor bile. Bide çıkmış ekonomi dersi vermeye kalkıyor sizin gibi zenginler servetine servet kattı olan biz gariban asgari ücretliye oldu.

simit bekleyen martı:

ipini koparan çıkıp ben ekonomistim derse bu olur memlekette.

Panther Panthera:

Ole dudaktan boyle ekonomi dersleri.

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title