Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik: Otel hazırlıklarımız doğru, daha önce garsonluk tecrübem var - Haberler
Haberi Paylaş

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik: Otel hazırlıklarımız doğru, daha önce garsonluk tecrübem var

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in eşiyle birlikte otel açacağı yönünde iddialar ortaya atılmış ve ikilinin bu iş için ciddi bir miktarı gözden çıkardığı iddia edilmişti. Biricik, otel açtıkları iddialarının doğru olduğunu ancak ortaya atılan rakamların doğru olmadığını belirtti. Biricik, daha önce garsonluk yaptığını ve tecrübesi olduğunu da sözlerine ekledi.

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik, Yasemin Sakallıoğlu'nun 'Doğru Koca Nasıl Seçilir?' adlı gösterisini izlemeye geldi. Camdaki Kız hakkında konuşan Biricik "Çok güzel gidiyor dizimiz, reytinglerden memnunuz." dedi.

"DAHA ÖNCE GARSONLUK YAPTIM"

Ayvalık'ta eşi Emre Yetkin ile butik otel açacağı yönündeki haberlere değinen Biricik, "Otel için 1 milyon TL harcadığımız iddiası doğru değil. Emre ile birlikte böyle bir yer açma hayalimiz var ve artık gerçekleştiriyoruz. Bilmiyorum biliyor musunuz, ben eskiden garsonluk yapıyordum. Yabancılık çekmediğim bir iş kolu." ifadelerini kullandı.

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in garsonluk yaptığı ortaya çıktı

Snob Magazin / Magazin

Yasemin Sakallıoğlu, Burcu Biricik, Otel, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title