Haberi Paylaş
Bakıcısı, Akrep Nalan'ın Ziynet Eşyalarını Çaldı!

Bakıcısı, Akrep Nalan'ın Ziynet Eşyalarını Çaldı!

Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı Akrep Nalan, bakıcısı Z.K.'nin İstanbul'daki evinden 50 bin TL tutarındaki ziynet eşyasını çaldığını söyledi.

Şarkıcı Akrep Nalan, kalacak yeri olmadığı için acıyıp 6 Nisan'da oturduğu Beşiktaş Akatlar'daki evine aldığı bakıcısı Z.K.'nin altın ve bazı değerli takılardan oluşan yaklaşık 50 bin TL tutarındaki ziynet eşyasını çaldığını iddia etti.

SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİ

Hırsızlıkla suçladığı yabancı uyruklu bakıcı Z.K. hakkında savcılığa şikâyette bulan ünlü şarkıcı davacı da oldu. Şarkıcının başvurusu üzerine ifadesi alınan bakıcı Z.K. ise suçlamaları reddetti. Hakkındaki hırsızlık suçlamalarını kabul etmediğini, gerçek ismi Füsun Nalan Açın olan Akrep Nalan'ın kendisine iftira attığını savunan Z.K. de savcılığa şikâyetçi olup karşı dava açtı.

BAKICI: İFTİRA

Bakıcı Z.K. iftira attığı gerekçesiyle şikâyetçi olduğu şarkıcı Akrep Nalan ile uzlaşmak istemediğini söyledi. Savcılık, isnat edilen suçlamalar ve alınan ifadeler doğrultusunda soruşturma başlattı. Çalınan altın ve değerli eşya olup olmadığının araştırıldığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Haberler.Com - Magazin

Akrep Nalan Beşiktaş İstanbul Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (26)

kocakafa:

akrep değil manda nalan of aman nalanda var simdilerde otoban nalan oldu

Cevap Yaz61Yayından Kaldır
AyşeMobil-IOS:

Beyler biraz daha sayğılı olsak Karşınızdaki bir hanımefendi

Cevap Yaz23Yayından Kaldır
Bir Garip deliMobil-IOS:

Akrepmi saka yapmayin la. Dino bu dino

Cevap Yaz82Yayından Kaldır
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title