3 yıldır küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı - Haberler
Haberi Paylaş

3 yıldır küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

2019 yılında Demet Akalın ile barıştığı için Alişan'la arası açılan Ece Erken, seneler süren küslüğü bitirdi. Instagram hesabından Alişan ve Buse Varol ile bir fotoğrafını paylaşan Erken, barıştıklarını ilan etti.

Ünlü şarkıcı Alişan, 2019 yılında 6 senedir küs olduğu Demet Akalın ile barışınca dostu Ece Erken'le arası açıldı. Uzun zamandır küs olan Ece Erken ve Alişan'ın küslüğü bitti.

Ece Erken, kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybettiği için zor günler geçiren Alişan'a zeytin dalı uzattı. Yıllarca yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki ünlü isim barıştı. Kıbrıs'ta bir araya gelen ikili, fotoğraf çektiremeyince Ece Erken'den hamle gecikmedi.

Instagram hesabından Buse Varol ve Alişan'la olan bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, "Kıbrıs'ta çekilemedik vakit yoktu. Bir TBT yapasım geldi" notunu yazdı. Alişan da Ece Erken'in paylaşımını kendi Instagram hesabından yayınladı.

Aylardır küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı

Temmuz ayında Alişan'a bir zeytin dalı uzatan Ece Erken Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Eymen'im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın" demişti.

Aylardır küs olan Alişan ve Ece Erken barıştı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Ece Erken Alişan Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title