"İzban kekosu" denilerek aşağılanan genç Milyoner'e katıldı! İşte kazandığı ödül - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"İzban kekosu" denilerek aşağılanan genç Milyoner'e katıldı! İşte kazandığı ödül

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

2015'te inşaattaki işinden eve dönerken metroda kitap okuduğu sırada bir vatandaşın gizlice fotoğrafını çekili sosyal medyada "İzban kekosu" notuyla paylaşılan Ali Uçar, ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı. Uçar, yarışmadan 2 bin TL ödül kazandı.

Türkiye Ali Uçar ismini ilk olarak 2015 yılında duydu. İnşaattaki işinden eve dönerken metroda kitap okuyan Uçar'ın fotoğrafını gizlice çeken bir vatandaş, sosyal medyadan "Entel olacağım, kız tavlayacağım diye kendini yırtan izban kekosu, terliklerine bayıldım" notuyla paylaşmıştı. Yapılan bu paylaşım büyük tepki çekmiş ve sosyal medyada günlerce konuşulmuştu. Ali Uçar'a çok sayıda sosyal medya kullanıcısı yaptıkları paylaşımlarla destek vermişti.

YILLAR SONRA KİTABI ÇIKTI

Bu olaydan yıllar sonra, 'Kitap Dokununca Yüreğe' isimli bir roman çıkaran Ali Uçar, dün akşam Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katıldı.

YARIŞMADAN 2 BİN TL KAZANDI

Yarışmada ikinci baraj sorusuna kadar gelip 10 bin TL'lik ödül kazanan Uçar, "MFÖ adlı müzik grubunu oluşturan üç üyenin yaşlıdan gence doğru sıralaması nasıldır?" sorusuna yanlış cevabı verince 2 bin TL ile yarışmadan ayrıldı.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (5)
Sivan Bey:Uçarken kanatların kırılmasın ne kadar kafanı dik tutsan bile göğe yetişmez ne kadar ayaklarını yere sert vursan çatlmaz diyeceğim şudurki sen bi meniden geldin.aklınla fazla dalga geçme??????kanatsız bir kuş gibisin Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
ikizlerin kanalı:Helal olsun medeni cesaretine. Alkışlıyorum böyle insanların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum... Keşke herkes okusa da ortalık boş kafalı insanlarla dolmasa.. okuyalım okutalım?????? Cevap Yaz 14 86 Yayından Kaldır
Birinci Adem:Bence dünyanın tamamı keko Cevap Yaz 28 36 Yayından Kaldır
Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title