Lahmacun Sırasında İki Grup Birbirine Girdi! Yaralılar Var

Lahmacun Sırasında İki Grup Birbirine Girdi! Yaralılar Var

Şanlıurfa'da fırında lahmacun yapımı sırası nedeniyle iki grup arasında çıkan kavgada 5 kişi yaralandı, 3 kişi gözaltına alındı.

Lahmacun Sırasında İki Grup Birbirine Girdi! Yaralılar Var

Şanlıurfa'nın merkez Karaköprü ilçesinde lahmacun sırası yüzünden fırında kavga çıktı. Taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 5 kişi yaralandı. Kavgayı ayırmak için olay yerine gelen polis ekipleri kavgaya karıştıkları belirlenen 3 kişiyi gözaltına aldı.

LAHMACUN SIRASINDA KAVGA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre olay, iftar vakti Şanlıurfa'nın merkez Karaköprü ilçesine bağlı Çamlıyayla Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre iki grup arasında lahmacun yaptırma sırası nedeniyle fırında kavga çıktı. Taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 5 kişi yaralandı.

OLAYLA İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine giden sağlık ekipleri, kavgada yaralanan Ali Ö., Bahattin Ö. ve Muhammed Aziz Ö.'yü Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırırken İbrahim Y. ile Nasır K.'yi ise Balıklıgöl Devlet Hastanesine götürdü. Kavgayı ayırmak için olay yerine giden polis ekipleri kavgaya karıştığı belirlenen 3 kişiyi gözaltına aldı. Kavgayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA

VİDEO: Lahmacun Sırasında İki Grup Birbirine Girdi! Yaralılar Var