La İlahe İllallah Haberleri

La İlahe İllallah haber, La İlahe İllallah son dakika haberleri ve gelişmeleri.

La İlahe İllallah - 09.03.2021
Esenler Belediyesi "Yunus'un Nefesi" programı düzenledi
Esenler Belediyesi tarafından bu yılki Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu'na özel "Yunus'un Nefesi" adlı program düzenlendi.
La İlahe İllallah - 24.12.2020
Türkçe Kuran tartışması: Diyanet İşleri, Kuran'ın ve ezanın Türkçe okunması için 'caiz değil' dedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise partisinin Çarşamba günkü grup toplantısında "Allahu Ekber demekten, La ilahe illallah demekten, Sadakallahülazim demekten imtina eden zihniyetin 70 yıl sonra yeniden hortladığına şahit olduk" diye konuştu.
La İlahe İllallah - 23.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kılıçdaroğlunu sert sözlerle eleştirdi
Erdoğan konuşmasını söyle sürdürdü: "Siyaset bu değildir. Siyaseti öğrenmesi için bu söylediklerini ispat etmesi gerekir. Mesele sadece bunlardan ibaret değil. CHP zihniyetinin asıl gayesini anlamak için son günlerdeki kimi uygulamalara bakmak lazım. Kendilerini ülkenin ve milletin değerleriyle barışmış göstermek için kırk takla atanların buldukları her fırsatta nasıl tek parti faşizmine döndüklerini bu örneklerle açıkça görmek mümkün. Bu zihniyet geçtiğimiz günlerde Mevlana'nın vuslat yıl dönümü töreni kılıfı altında asırların birikimi olan bir geleneği yerle yeksan etmeye kalktı. Miletlimizin uzun mücadeleler sonucunda yıktığı Kur'an'ı Kerim'i ve ezanı Türkçe okutmak benzeri bir garabet Mevlevi mukabelesi adı altında İstanbul'da sahnelendi. 'Allahhüekber' demekten, 'La ilahe illallah' demekten, 'Sadakallahulazim' demekten imtina eden zihniyetin 70 yıl sonra yeniden hortladığına şahit oluyoruz.
La İlahe İllallah - 03.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Selahaddin-i Eyyubi" mesajı Açıklaması
Son dakika habere göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İsrail işgalini meşrulaştıran, İsrail'in Kudüs'ü ve Filistin topraklarını ilhak planlarına onay veren, Filistinli kardeşlerimizin meşru haklarını yok sayan her girişim, Selahaddin-i Eyyubi'nin emanetine ihanettir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: La İlahe İllallah Haberleri | La İlahe İllallah Haber - Haberler - La İlahe İllallah haberleri, son dakika la ilahe illallah haber ve gelişmeleri burada. Ramazan ayında çekilecek 4 zikir nedir? Ramazan ayındaki önemli dört zikir Arapça'sı ve Türkçe meali!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 06:09:23. #1.16#

title