İpek Hattat'ın evine çağırıp işkence yaptığı söylenen kurye konuştu: Beni köpek dışkısına oturtmaya çalıştı

İpek Hattat'ın evine çağırıp işkence yaptığı söylenen kurye konuştu: Beni köpek dışkısına oturtmaya çalıştı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Sosyetenin ünlü ismi İpek Hattat'ın tabletini tamir edemeyen şirketin kuryesini, evde alıkoyduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. İşkenceye maruz kaldığı söylenen kurye ise konu hakkında yaptığı açıklamada telefonunun kırıldığını ve köpek dışkısının üstüne oturtmaya zorladığını anlattı.

İstanbul Sarıyer'de oturan cemiyet hayatının ünlü ismi İpek Hattat, tabletinin ekranı kırılınca bir servise gönderdi. Ancak tablet yeniden arıza yaptı. Bunun üzerine şirket, kuryesini gönderdi. Kurye Renas D., eve girince kapı arkasından kilitlendi, ardından kabus dolu anlar başladı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Kurye Renas D., geri dönmeyince patronu polisi arayıp durumu bildirdi. Harekete geçen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, adrese gidip kapıyı defalarca çaldı ama açan olmadı. Polis gerekli izinleri aldıktan sonra iki saatlik beklemenin ardından eve girip kuryeyi kurtardı. Evde bulunan İpek Hattat, sevgilisi ve şoförü gözaltına alındı. İpek Hattat'ın olay sırasında aşırı derecede alkollü olduğu iddia edildi.

"KÖPEK DIŞKISINA OTURTMAYA ÇALIŞTILAR"

Kurye Renas D., kan donduran olayın detaylarını Uçankuş'ta anlattı. Telefonla yayına bağlanan kurye, "Zorla beni içeri alıp, üzerime kapıyı kilitlediler. İpek Hattat ve sevgilisi beni evlerinde alıkoydular. Beni köpek dışkısına oturtmaya çalıştılar. Ben patronumu beklerken bana 'Git köpeğimin işediği pede otur' dedi. İpek Hattat alkol kokuyordu. İpek Hattat bana şiddet uygularken sevgilisi alkol veriyordu" dedi.

İpek Hattat'ın evine çağırıp işkence yaptığı söylenen kurye konuştu: Beni köpek dışkısına oturtmaya çalıştı
Haber Yorumları (48)
AHMET: Hotel film serilerinde zenginler masum insanlara işkence yaparlardırya desene filmde gerçek.oldu??????
SEMRA: olacak olan şu kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak anayasal suçtur ancak kişi oraya kendisi gitmiş kendisi eve girdi ve cıkmadı diyebilirler keza polislerin ne ile karşılaştıkları önemli hadi herşey bu zengin insan müsveddelerinin aleyhine olsun diyelim en kötü bir garip kurye bir dünya para verip ki bu bir dünya benzetmesi kurye için onlar için sakız parası kuryeyi şikayetinden vazgeçirtirler
AHMET: HERŞEYİN BİR KARŞILIĞI VAR. KİMİ MALIYLA ÖDER KİMİ EVLADIYLA. . KİMİ SAĞLIĞI İLE. . NE MUTLU İBRET ALABİLEN RUHLARA. . HAYAT BİR PAKETTİR. TAMAMEN KAZANMAKTAN İBARET BİR ŞEY DEĞİL. . KAZANIYOR GİBİ GÖRÜNMEK BAZAN İNSANI ALDATIYOR OLABİLİR. . DEMİŞLER YA. . SANAL NEDİR GERÇEK NEDİR. .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title