Kumluca Kavakköy'ün İçme Suyu Sorunu Çözülüyor

Kumluca Kavakköy'ün İçme Suyu Sorunu Çözülüyor

Kumluca Kavakköy'ün İçme Suyu Sorunu Çözülüyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kumluca’da su sıkıntısı yaşayan Kavakköy Mahallesi’nin yetersiz kalan şebekelerini yeniliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Kumluca'da su sıkıntısı yaşayan Kavakköy Mahallesi'nin yetersiz kalan şebekelerini yeniliyor.

Büyükşehir Belediyesi, eskiyen yetersiz su şebekelerini sağlıklı modern hatlarla değiştiriyor. ASAT Kumluca Şube Müdürlüğü, bu kapsamda Kavakköy Mahallesi Değirmenciler mevkiindeki vatandaşların yıllardır süregelen su sorununa neşter vurdu. Eski ve yetersiz olması nedeniyle sürekli arıza veren içme suyu hattı yenilendi. ASAT ekipleri, çalışma kapsamında bin 400 metrelik içme suyu ana şebeke hattı ve 800 metre yeni içme suyu evsel bağlantı hatlarını döşedi.

Erentepe de çözülecek

Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran, içme suyu ve kanalizasyonla ilgili yatırımların belirlenen program dahilinde devam ettiğini söyledi. Evran, "İçme suyu yetersiz olan yerlere yeni hatlar döşeyerek daha sağlıklı hale getiriyoruz. Erentepe Mahallesi ile ilgili çalışmalarımız sürüyor. Buradaki hatların eski ve yetersiz olması nedeniyle sık sık sorun yaşanıyor. Bu bölgelerdeki sorunları da çözeceğiz" dedi. - ANTALYA

Kumluca Kavakköy'ün İçme Suyu Sorunu Çözülüyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title