Haberler

Sancaktepe'de kitap okuma yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

Güncelleme:

Sancaktepe'de kitap okuma yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu -İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Sancaktepe'de ödül törenine katıldıİSTANBUL Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından organize edilen Ödüllü Kitap Okuma...

Sancaktepe'de kitap okuma yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu

-İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, Sancaktepe'de ödül törenine katıldı

İSTANBUL Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından organize edilen Ödüllü Kitap Okuma yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödül törenine Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ile İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan katıldı.

Sancaktepe Belediyesi ve SİMDER tarafından organize edilen kitap okuma yarışması, Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde yoğun katılım altında gerçekleşen törene, Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Akpınar, Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağca Özbaş, ve çok sayıda davetli katıldı.

"Eğitim, hayatımızın her anındadır, her alanındadır"

Ödül töreninde konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, "Ben eğitimin bir süreç değil, insanın doğduğu ilk gün, kulağına okunan ilk ezan ile son sela arasında bütün hayat çizgisini kapsayan bir bütün olduğuna inanıyorum. Eğitim hayatımızın her anındadır, her alanındadır. Çocuklar ile bir araya geldiğimde yeni şeyler öğreniyorum. Eğitime devam ediyoruz. Nüfusumuz gittikçe artıyor ilçe olarak 500 bin'e yaklaştık ancak buna rağmen gençlere hizmet veren 30 birimimizi de açtık. 20 bilgi evimiz, bilim gözlem evlerimiz, gençlik merkezlerimiz, kreşlerimiz, ve kreşlerimize yenilerini de ekliyoruz." dedi.

"Başarılı olma yolunda bir adım"

İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Necmettin Bilal Erdoğan, "Burada ödül alanlar kadar almayanlar da başarılı olma yolunda bir adım atmış oldu. Başarmanın yarısı başlamak ile mümkün. Dolayısıyla, siz böyle bir yarışmaya katıldınız, böylelikle kitap okumuş oldunuz. Dinimizin en önemli yükümlülüğü namaz ile ilgili bilgi sahibi oldunuz." Şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Sancaktepe Belediye Bilal Erdoğan Sancaktepe Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title