Haberi Paylaş
Yarın'a Davet: Nâzım Hikmet!

Yarın'a Davet: Nâzım Hikmet!

Kültür Sanat Haberleri

Nâzım Hikmet, aramızdan ayrılışının 54. yılında  Yetkin Dikinciler, vokal Senem Demircioğlu, piyanist İklim Tamkan'ın şiir ve müziği birleştirdikleri bir etkinlikle İzmir ve Adana'da anılıyor!

"İlk Atlas" albümüyle çıkış yapan Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan, "Mavi Gözlü Dev" filminde Nâzım Hikmet'e can veren Yetkin Dikinciler; 2 Haziran Cuma akşamı Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda, 3 Haziran Cumartesi akşamı ise Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde izleyicilerle buluşacak.

Ünlü oyuncu Yetkin Dikinciler, vokal Senem Demircioğlu ve piyanist İklim Tamkan, Nâzım Hikmet'in aramızdan ayrılışının 54. yıldönümünde "Yarına Davet, Nâzım Hikmet..." etkinliği için bir araya geliyor. Nâzım Hikmet şiirlerinin yanı sıra, Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan'ın "İlk Atlas" albümlerinde yer alan ve iz bırakmış şairlerin şiirlerinden bestelerin de yer alacağı gecede, izleyiciler duygu dolu anlar yaşayacak.

Yetkin Dikinciler, Senem Demircioğlu ve  İklim Tamkan'ın şiir ve müzik dinletisi, 2 Haziran 2017, Cuma akşamı saat 20.30'da Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda, 3 Haziran 2017, Cumartesi akşamı ise saat 20.00'de Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde ücretsiz ve herkesin katılımına açık olarak gerçekleşecek.

Kaynak: Bültenler / Kültür Sanat

Orhan Kemal Suat Taşer Çukurova Kültür Sanat Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title