Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 3. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla sona erdi.
Kızılcabölük - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi) 15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca) 16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar) 16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz) 2. Grup: Yarın: 16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ) 19 Eylül Pazar: 15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bayrampaşa (Siirt Atatürk) 15.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestel-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Alanya Milli Egemenlik) 15.30 68 Aksaray Belediyespor-Altındağ (Dağılgan) 15.30 Hacettepe-52 Orduspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Kızılcabölük-İskenderun (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 2. hafta, 3 grupta oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.
Kızılcabölük - 10.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Yarın: 17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat) 17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park) 12 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi) 17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker) 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel) 20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları) TFF 1. Lig Yarın: 16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp) 20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar) 20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana) 12 Eylül Pazar: 17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman) 20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu) 20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13 Eylül Pazartesi: 20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor) 16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik) 12 Eylül Pazar: 16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi) 16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe) 19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar) Kırmızı Grup: Yarın: 16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik) 16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 12 Eylül Pazar: 15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk) 16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül) 16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer) 19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca) 12 Eylül Pazar: 15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül) 15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe) 16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe) 16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş) 16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak) 16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe) 16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri) 2. Grup: Yarın: 15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül) 12 Eylül Pazar: 15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk) 15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent) 15.
Kızılcabölük - 03.09.2021
TFF 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı TFF 3. Lig'de yarın başlayacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup: Yarın: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman Yeni Şehir) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Müjdat Gürsü) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Bolu Atatürk) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Elazığ Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Nevşehir Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (15 Temmuz) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor ( Dumlupınar) 2. Grup: Yarın: 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Şile) 16.30 Beyoğlu Yeni Çarşı-Altındağspor (Maltepe Hasan Polat) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Kuşadası Özer Türk) 5 Eylül Pazar: 16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan) 16.00 Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe) 16.30 Kızılcabölükspor-Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt) Siirt İl Özel İdaresi (Bay) 3.
Kızılcabölük - 27.08.2021
Bergama ile Kızılcabölük hazırlık maçında yenişemedi
TFF 3'üncü Lig'de sezon öncesi Burdur'da kamp yapan Bergama Belediyespor ile Kızılcabölükspor, oynadıklarını hazırlık maçından 1-1 beraberlikle ayrıldı.
Kızılcabölük - 17.08.2021
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı
Ligde ilk hafta müsabakalarının programı şöyle: 1. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor (Kütahya Dumlupınar) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 2. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Halide Edip Adıvar-Altındağspor (Stadı henüz açıklanmadı) 5 Eylül Pazar: 16.00 Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.00 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor (Aksaray Dağılgan) 16.30 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor (Darıca İlçe) 16.30 Kızılcabölükspor-Bayrampaşa (Kızılcabölük Semt) Siirt İl Özel İdaresi (Bay) 3.
Kızılcabölük - 06.07.2021
Kızılcabölükspor'dan 2 takviye daha
MİSLİ.com 3'üncü Lig'de yeni sezon öncesi teknik direktörlüğe eski çalıştırıcılarından Hasan Şermet'i getirip kadrosunu büyük oranda yenileyen Kızılcabölükspor, 2 takviye daha yaptı.
Kızılcabölük - 01.07.2021
Kızılcabölük transferde Özgür'ü aldı
Misli.com 3'üncü Lig'de yeni sezon öncesi teknik direktör Hasan Şermet'i 3 yıl sonra yuvaya döndüren Kızılcabölükspor, transfer harekatını da sürdürüyor.
Kızılcabölük - 21.06.2021
Aydın'da kestiği dalın altında kalan kişi hayatını kaybetti
Alınan bilgiye göre, Kızılcabölük Mahallesi'ndeki ormanlık alanda çalışırken kestiği dalın altında kalan Mustafa Gümüş'ün (47), ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince öldüğü belirlendi.
Kızılcabölük - 01.05.2021
Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 0-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Alkan Parsak (xx), Emrah Uluçay (xx), Abdullah Polat (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan Eryılmaz (x) - Can (xx), Ozan (x) (Dk. 56 Beytullah x), Hayrettin (xx), Yunus Emre (xx), Oğuzhan (xx) (Dk. 61 Şefik Can xx), Alpay (x), Berkan (x) (Dk.
Kızılcabölük - 14.04.2021
Artvin Hopaspor: 4-2
STAT: Kızılcabölük SemtHAKEMLER: Nabi İzci (xx), Abdulkadir Yılmazoğlu (xx), Şükrü Çavcı (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan Güler (xxx) - Kadir (xxx), Mustafa (xx), Ozan (xxx), Hayrettin (xx), Oğuzhan (xx) (Dk. 75 Kıvanç x), Ömürcan (x) (Dk. 46 Alperen xx), Alpay (xxx) (Dk.
Kızılcabölük - 13.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, 3. Lig'de müsabaka programı şöyle: 1. Grup 13.00 Fatsa Belediyespor-Manisaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük - 30.03.2021
Bucaspor deplasmanda Kızılcabölük'e konuk
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta son 6 haftaya girilirken lider Diyarbekirspor'u 2 puan geriden takibini sürdüren şampiyonluk yarışındaki Bucaspor 1928, yarın alt sıralarla bağını koparmaya çalışan Kızılcabölükspor'la deplasmanda karşılaşacak.
Kızılcabölük - 30.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt) 14.
Kızılcabölük - 23.03.2021
Umutları azalan Manisaspor'un konuğu Kızılcabölük
MİSLİ.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta 23 maçta aldığı tek galibiyetle son sırada yer alıp amatör kümeye düşmeye yaklaşan Manisaspor, yarın 24'üncü hafta mücadelesinde Kızılcabölükspor'u konuk edecek.
Kızılcabölük - 03.03.2021
Diyarbekirspor: 0-1
STAT: Denizli AtatürkHAKEMLER: Halil Erdoğan (xx), Fatih Karatağ (xx), Nezihi Aytar (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan Güler (x) - Kadir (x), Ömürcan (x) (Dk. 81 Şefik x), Ozan (xx), Semih (x), Ümit (x) (Dk. 61 Alperen x), Alpay (x), Hayrettin (xx), Atalay (x) (Dk.
Kızılcabölük - 04.02.2021
Fatsa Belediyespor: 0-0
STAT: Kızılcabölük SemtHAKEMLER: Ozan Ergün (xx), Sefa Özcan (xx), Erol Ernek (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan Güler (xx) - Kadir (xx), Ozan (xx), Hayrettin (x), Semih (x) (Dk. 57 Alperen xx), Can (x) (Dk. 46 Mustafa Altun x), Ümit (x) (Dk. 69 Hamit x), Ertuğrul (x) (Dk.
Kızılcabölük - 02.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 4 Şubat Perşembe 12.00 Kızılcabölükspor-Fatsa Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 27.01.2021
Denizli'de kuvvetli rüzgar nedeniyle 2 caminin minarelerin külah kısmı yıkıldı
Tavas ilçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Yukarı Mahalle Camisi minaresinin külahı da şiddetli rüzgar nedeniyle gövdesinden ayrılarak yere düştü.
Kızılcabölük - 13.01.2021
Son dakika haberleri: Kızılcabölük'te Altınordulu 3 oyuncu gitti
Son dakika haberine göre Misli.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta sezonun ikinci yarısında kümede kalma mücadelesi verecek Kızılcabölükspor'da sezon başında TFF 1'inci Lig ekibi Altınordu'dan kiralanan 3 futbolcuyla yollar ayrıldı.
Kızılcabölük - 30.12.2020
Son dakika spor: Kızılcabölükspor, Altınordu'nun hazırlayıcı takımı oldu
Son dakika haberi: Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta yer alan Kızılcabölükspor'un, TFF 1. Lig ekibi Altınordu'nun hazırlayıcı takımı olması için resmi olarak anlaşmaya varıldığı duyuruldu.
Kızılcabölük - 10.12.2020
Nevşehir Belediyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük SemtHAKEMLER: Gökhan Özbulut (xx), Aykuz Yılmaz (xx), Eray Pınar (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İlyas (x) - Ozan (xx), Hayrettin (xx), Semih Mustafa (xx) (Dk. 59 Hüseyin x), Yunus Emre (xx), Emre Sağlık (x), Ömürcan (x) (Dk. 69 Ümit x), Berkan (x) (Dk.
Kızılcabölük - 08.12.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
10 Aralık Perşembe: 1. Grup: 12.00 Fatsa Belediyespor-Bucaspor 1928 (Fatsa İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Manisaspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Antalya Kemerspor-Arnavutköy Belediyespor (Kemer İlçe) 13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Of İlçe) 13.00 Diyarbekirspor-Payasspor (Diyarbakır) 13.00 Kızılcabölükspor-Nevşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 27.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Kırmızı Grup 29 Kasım Pazar: 13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Pazarspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Bayburt Özel İdare-Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 13.00 Serik Belediyespor-Kırklarelispor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Kırşehir Belediye-Bodrumspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Mamak FK-Karacabey Belediyespor (Çubuk İlçe) 13.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik) 13.00 Sivas Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) Misli.com 3. Lig 1. Grup Yarın: 12.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor 1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 12.00 Ofspor-Payasspor (Of İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Kızılcabölükspor-1877 Alemdağspor (Kızılcabölük Semt) 13.
Kızılcabölük - 19.11.2020
Kızılcabölükspor: 3-0
STAT: Yeni BucaHAKEMLER: Serkan Gürbüz (xx), Mehmet Pekmezci (xx), Feyzullah Çimen (xx)BUCASPOR 1928: Kıvanç (xx) - Ufuk (xxx), Gökhan (xxx), Alper Kadir (xxx), Ahmet (xxx), Osman (xxx), Yusuf Can (xx) (Dk. 74 Burak Can xx), Berke (xx) (Dk. 63 Enes xx), Cuma (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 15.11.2020
Manisaspor: 1-1
STAT: Semt Sahası HAKEMLER: Cihan Ölmez (xx), Yunus Çiftçi (xx), Gökhan Salduz (xx) KIZILCABÖLÜKSPOR: Asil Kaan Güler (x) - Mustafa Altun (xx) (Dk. 67 Berkan xx), Ozan (xx) (Dk. 58 Hüseyin x), Abdullah (x), Yunus Emre (xxx), Murathan (x), Semih Mustafa (xxx) (Dk. 83 Ertuğrul), Alpay (x) (Dk. 46 Atalay xx), Gökberk (xxx) (Dk. 82 Can), Ümit (xx), Erdem Korkmaz (x) MANİSASPOR: Abdülkadir (xx) - Yusuf (xx), Gökhan (x) (Dk. 60 Anıl xxx), Çağrı (xx), Burak (xxx), Atakan (x) (Dk. 78 Vahap xx), Uğur (xx) (Dk. 66 Berkay xx), Mehmet İncebacak (x) (Dk. 46 Halil İbrahim xx), Serhat (x), Lider (x) (Dk. 78 Muhammet Furkan xxx), Murat (xx) GOLLER: Dk. 56 (Pen.) Yunus Emre (Kızılcabölükspor), Dk.
Kızılcabölük - 14.11.2020
Nazilli Belediyespor Ağrı'da oynuyor
Grupta 5'inci sıradaki 13 puanlı Fethiyespor ise deplasmanda aynı saatte 1 puan ve 1 basamak üzerinde yer alan Ceyhanspor'la karşı karşıya gelecek. Maç öncesi 4 futbolcusunda koronavirüs tespit edilen Fethiyespor, ilk deplasman galibiyetini almaya çalışacak. 1'inci Grup'ta 2 puanla son sırada yer alan Manisaspor ise 8 puanı bulunan 11'inci sıradaki Kızılcabölükspor'a konuk olacak.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kızılcabölük Haber, Kızılcabölük Son Dakika Haberleri - Haberler - Kızılcabölük haber sayfamızda Kızılcabölük haberleri okuyabilir, Kızılcabölük son dakika haberleri ve güncel Kızılcabölük gelişmelerini görebilirsiniz. Futbol: TFF 3. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 23:10:57. #1.16#

title