Kız Kardeşi Ceyda Ersoy'un Telefonunu Arabadan Fırlatan Esra Ersoy'un Başı, Dolandırıcılarla Derde Girdi

Kız Kardeşi Ceyda Ersoy'un Telefonunu Arabadan Fırlatan Esra Ersoy'un Başı, Dolandırıcılarla Derde Girdi

Tartışma anında kız kardeşi Ceyda Ersoy'un telefonunu arabanın camından fırlatan Esra Ersoy'un başı derde girdi. Telefonu bulduğunu iddia eden bir kişi, Ciciş kardeşlerden telefon karşılığında 5000 dolar istedi.

Arabada tartışan Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, kız kardeşi Ceyda Ersoy'un telefonunu camdan yola fırlatmıştı. Olay sonrası instagram hesabından kardeşi ile barıştığını ve telefonu bulanın kendilerine ulaşmasını söyleyen Esra Ersoy bir şok daha yaşadı. Telefonu bulduğunu iddia eden bir kullanıcı, Esra ve Ceyda kardeşlerden 5000 dolar istedi.

"İŞLEDİĞİN SUÇ YANINA KALMAYACAK"

Esra Ersoy, instagramdan yazıştığı kişiyi ifşa ederek suç duyurusunda bulunacağını söyledi. Ersoy, " Sola kaydır yazışmalara gel. 5000 dolar istiyor yoldan geçen şahıs çaldığı ve evine götürdüğü kardeşimin telefonun karşılığında. O telefon başına çok büyük bela getirecek haberin var mı bilmiyorum ama yaptığın terbiyesizlik ve işlediğin suç yanına kalmayacak" diyerek telefonu bulan kişiyi ifşa etti.

#

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.