Kill Bill Haberleri

Kill Bill haber, Kill Bill son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kill Bill - 16.5.2017
Gheorghe Zamfır & Aydın Yavaş
  Dünyanın en başarılı pan flüt virtüözü Gheorghe Zamfir, 4 Romen ve aralarında Aydın Yavaş'ın da bulunduğu 7 Türk müzisyen, piyano eşliklerinde de rus piyanist  Alexander MEKAEVden oluşan 13 kişilik orkestra; Osman Vahit ÖZDAL'ın sunumuyla müzikseverlerle buluşacak. Orkestra Romen, Türk ve dünya müziklerinden oluşan muhteşem bir repertuar sunacak. Konsede ayrıa, Aydın YAVAŞ'ın panflüt öğrencileri de 1 Türk, 1 de Romen ezgilerinde ustalarına eşlik edecekler.  Gelmiş geçmiş en büyük pan flüt üstadı olarak kabul edilen Romanya doğumlu sanatçı, kendi çabalarıyla flüt çalmaya 14 yaşında başladı. Bükreş Müzik Akademisi'ne kabul edilen Zamfir, Romen halk müziği araştırmacısı İsviçreli Marcel Cellier tarafından "keşfedilerek" dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Romen tarzı pan flüt'ü geliştirdi ve 20 borulu sistemi 30'a çıkardı, dudak hakimiyeti ile de her borudan dokuz tona kadar değişik sesler çıkarmayı başardı. Avustralya filmi Picnic at Hanging Rock için yaptığı müzik ile film müziği alanına da giren sanatçı, daha sonra Sergio Leone'nin 1984 yapımı ünlü filmi Once Upon a Time in America, aynı yıl Karate Kid ve en son olarak Tarantino yapımı Kill Bill Vol.
Kill Bill - 16.3.2014
Çılgın Dublörün Sıra Dışı Gösterisi
Çinli bir dublör, ünlü Kill Bill filmindeki Gelin karakterinin kostümüne büründü ve burnuna taktığı metal çengel yardımıyla tonlarca ağırlıktaki bir minibüsü çekti.
Kill Bill - 16.3.2014
Çılgın Dublörün Sıra Dışı Gösterisi
Çılgın dublör, sıra dışı gösterisini, ünlü Kill Bill filmindeki Gelin karakterinin sarı-siyah renklerdeki kostümüyle yaptı.
Kill Bill - 15.5.2013
"Ünlüden Temiz" Kampanyası
Eski alışkanlıklar ile yeni nesil ticari platformların birleştiği aktif bir ilan ve alışveriş sitesi olarak her geçen gün adını duyuran ikinciel.com, bu kez "Ünlüden Temiz" kampanyasıyla Brad Pitt'den Michael Jackson'a, Lucy Liu'dan Kurt Cobain'e kadar ünlülerin film, dizi ve konserlerde kullandıkları giyim ve aksesuarları açık artırmayla satışa sunuyor. Haziran sonuna kadar sürecek olan kampanyada Forrest Gump, Fight Club, American Pie, Kill Bill gibi sinema tarihine geçen filmlerde ünlüler tarafından kullanılmış ürünler alıyor.
Kill Bill - 12.5.2013
Kapadokya Şikago'da Tanıtılacak
"FESTİVALİN AFİŞLERİNİ HOLLYWOOD FİLMLERİ TASARIMCISI EMRAH YÜCEL HAZIRLADI" Festivalin afişini ise Avatar, Kill Bill gibi ünlü sinema filmlerinin afişlerini hazırlayan Emrah Yücel hazırladı.
Kill Bill - 7.5.2013
Leyla ile Mecnun Bu Sahneyle Yıkıldı!
Leyla ile Mecnun'da bu hafta sinema tarihinin unutulmazlarında, Kill Bill filmine gönderme vardı.
Kill Bill - 18.1.2013
Özgürlüğümün Kısıtlanmasını Asla İstemem
Kimlerden etkilendiniz? 'Kill Bill'de Uma Thurman.
Kill Bill - 10.1.2013
Yeni Star Wars'u Kim Yönetecek?
Ardından söylentilerin hedefinde ise, Ucuz Roman, Kill Bill gibi filmlerin yönetmeni Quentin Tarantino vardı.
Kill Bill - 3.12.2012
Alldesign'ın Aralık Ayına Özel Avantajlı Biletlerini Kaçırmayın
Darren Aronofsky, George Lois, Tim Burke ve Ron Arad gibi tasarım dünyasının dahilerini dinlemek için alldesign'ın Aralık ayına özel avantajlı biletlerini kaçırmayın! Geçtiğimiz yıl 1500 ziyaretçiyi ve aralarında Lord of the Rings'in prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, Cirque du Soleil'in yaratıcı yönetmeni Gilles Ste-CROIX, Porche Müzesi ve Mozart Köprüsü Mimarı Elke Delugan, U2 ve Eurovision 2008'in sahne tasarımcısı Mikael Varhelyi, Volkswagen, Mercedes ve Peugeot markaları için tasarımlar yapan Murat Günak, Kill Bill, Talented Mr.
Kill Bill - 19.11.2012
Alldesign 2013'te Dev İsimler!
İSTANBUL, TASARIM DÜNYASININ DAHİLERİNİ AĞIRLAYACAĞI 2 GÜNLÜK BİR TASARIM BULUŞMASINA HAZIRLANIYOR! Darren Aronofsky, George Lois, Tim Burke ve Ron Arad gibi tasarım dünyasının dahilerini dinlemek için alldesign'ın Aralık ayına özel avantajlı biletlerini kaçırmayın! Geçtiğimiz yıl 1500 ziyaretçiyi ve aralarında Lord of the Rings'in prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, Cirque du Soleil'in yaratıcı yönetmeni Gilles Ste-CROIX, Porche Müzesi ve Mozart Köprüsü Mimarı Elke Delugan, U2 ve Eurovision 2008'in sahne tasarımcısı Mikael Varhelyi, Volkswagen, Mercedes ve Peugeot markaları için tasarımlar yapan Murat Günak, Kill Bill, Talented Mr.
Kill Bill - 5.10.2012
Ünlü Oyuncu Daryl Hannah, Tutuklandı
Oyunculuk kariyerine 1978 yılında Brian de Palma'nın "The Fury" adlı korku filmiyle başlayan Hannah, Quentin Tarantino'nun "Kill Bill" serisi dahil birçok filmde rol almıştı.
Kill Bill - 28.8.2012
Pan Flüt Üstadı Gheorghe Zamfir, Türkiye'ye Geliyor
Avustralya filmi Picnic at Hanging Rock için yaptığı müzik ile film müziği alanına da giren sanatçı, daha sonra Sergio Leone'nin 1984 yapımı ünlü filmi Once Upon a Time in America, aynı yıl Karate Kid ve en son olarak Tarantino yapımı Kill Bill Vol.
Kill Bill - 25.7.2012
Film Afişlerini Minyatür Tekniğiyle Yorumladı
Palta'nın aldığı olumlu tepkilerin ardından aynı tekniği kullanarak daha fazla film posteri geliştirdiğini ifade eden Doç. Dr. Mercin, şöyle konuştu: "Fakültemizin mezunu Metin Palta'nın, bitirme tezi olarak hazırladığı film afişleri Türkiye ve dünyada ses getirdi. Palta'nın eserleri Huffington Post ve Slate Magazine gibi dünyaca ünlü magazin dergilerinde de yayınlandı. Palta'nın yaptığı 'Kill Bill' çalışmasının, Miramax'ın resmi sitesinin açılışında 'Tarantino Osmanlı döneminde' tanıtımıyla yayınlanması dünyada büyük ses getireceğinin kanıtıdır.
Kill Bill - 24.7.2012
Dpü, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Mezunu Öğrencinin Lisans Bitirme Tezine İlgi
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Grafik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Levent Mercin, Grafik Tasarım Proje Dersi kapsamında Murat Palta isimli öğrencisinin hazırladığı "Minyatür Tekniğiyle Film Afişleri" lisans bitirme tezinin, Huffington Post'tan Slate Magazine'e pek çok prestijli yayında kendisine yer bulması, "Kill Bill" çalışmasını ise dünyanın en önemli yapım stüdyolarından Miramax, resmi sitesinin açılışında "Tarantino, Osmanlı döneminde" tanıtımıyla yayınlanması, dünyada ve Türkiye'de büyük ses getirdiğinin göstergeleri olduğunu belirterek, öğrencilerimizin bu tür başarılarından gurur duyuyoruz ve kendisini tebrik ediyoruz" dedi.
Kill Bill - 6.6.2012
Marka Kent İzmir Logo ve Slogan Çalışması
Dünyada büyük beğeni toplayan Avatar ve Quentin Tarantino'nun mükemmel serisi Kill Bill'in film afişlerini tasarlayan Emrah Yücel, marka kent İzmir için özel bir logo tasarladı.
Kill Bill - 5.6.2012
İzmir'in Logosunu, Hollywood Afiş Tasarımcıları Belirledi
İzmir'in logosu nazar boncuğu, sloganı "Öncülerin Şehri" olarak belirlendi. Bu amaçla İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından, Avatar ve Kill Bill gibi çok sayıda ünlü Hollywood filminin afişlerini hazırlayan tasarımcı Emrah Yücel ve ekibine çalışma yaptırıldı.
Kill Bill - 16.5.2012
Altın Portakal Film Festivali'nin Afişi Belli Oldu
EMRAH YÜCEL'LE YOLLAR AYRILDI Antalya Altın Portakal Film Festivali afişlerinin yarışmayla belirlenmesine ilişkin yöntem, Antalya Büyükşehir Belediyesi eski başkanı CHP'li Bekir Kumbul döneminde kabul gördü. 2000'li yılların ilk yarısında yarışmayla belirlenen festival afişleri, 42'nci festivalle birlikte Avatar, Kill Bill gibi dünyaca ünlü Hollywood filmlerinin afişlerini tasarlayan ünlü grafiker Emrah Yücel tarafından hazırlanmaya başladı.
Kill Bill - 20.4.2012
TV'de İlk Kez ''Gerçek Efsane''
The Matrix üçlemesinin ve "Kill Bill"in dövüş koreografı Yuen Woo-ping'den seyrine doyulmaz bir aksiyon!
Kill Bill - 15.3.2012
Bu Hafta Vizyona 6 Film Girecek
Pulp Fiction ve Kill Bill filmlerinden hatırlanan Uma Thurman ise Madeline karakteriyle seyircileri selamlıyor.
Kill Bill - 6.3.2012
AB'den Dev Tanıtım Fiyaskosu
"Birlikte büyümek" başlıklı videonun başrolünde barışçıl Avrupa'yı temsil eden, Uma Thurman'ın Kill Bill filminde giydiğine benzeyen sarı bir eşofman giymiş, güzel bir kadın yer alıyor.
Kill Bill - 3.3.2012
Kaçan Rol Büyük Olur
Harrison Ford'un ABD Başkanını canlandırdığı Air Force One (1997) filminin senaryosu önce Kevin Costner'e gönderildi. Ancak Costner The Postman filminin hazırlıklarını yürüttüğü için rolü geri çevirdi. Costner, Quentin Tarantino'nun çokça konuşulan filmi Kill Bill'de (2003) Bill rolünü oynamak istemedi.
Kill Bill - 16.2.2012
Gheorghe Zamfir Konserlerinde Sevenleriyle Buluştu
Gheorghe Zamfir'in, farklı müzikal dünyalar arasında bir köprüye benzetilen repertuarını seslendirdiği konserleri; Bodrum, İzmir, Ankara, İstanbul ve Eskişehir'deki müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Sanatçı repertuarında, çingene müziğine, ana vatanı Romanya'nın folkloruna duyduğu sevgiye her zaman yer verirken, bunları Puccini, Verdi, Mozart, Schubert gibi bestecilerin eserleriyle bir arada çalarak etkileyici performanslar sergiliyor. 200'den fazla albüme, 750 milyondan fazla albüm satışına, sayısız ödüllere, 5 kıtada turnelere imza atan Gheorghe Zamfir; Pan Flüt'ü üflemeli çalgıların arasında çok önemli bir yere kavuşturarak, müzikteki yerinin sahip olduğu sihri gözler önüne seriyor. Onlarca yıldır tüm dünyada bir ikon olarak kabul edilen, yaşayan efsane Gheorghe Zamfir; dünya basını ve dinleyicileri tarafından "Pan Flütün Kralı" gibi isimlerle anılırken, mitolojik tarifiyle "Tanrının Enstrümanını Yeniden Canlandıran Adam" olarak da onurlandırılıyor. Repertuarındaki çok yönlülük ve yaratıcılık, sanatçıya dünya çapında övgüler ve ödüller getirirken, Zamfir aynı zamanda Fransa'da "Chevalier des Arts et Lettres de France" ve "20. Yüzyılın En Popüler Besteci ve Sanatçısı" unvanlarına da layık görüldü. "Benim için en önemli olan şey yaratıcılıktır." diyen sanatçı, film müziklerinde de büyük bir başarı yakaladı. Gheorghe Zamfir; "Once Upon a Time in America", "The Karate Kid" gibi filmlerin müziklerine imza atarken, Quentin Tarantino'nun "Kill Bill Vol.
Kill Bill - 16.2.2012
Panflüt Sanatçısı Zamfir, Eskişehir'de Konser Verdi
Fransa'da "Chevalier des Arts et Lettres de France" ve "20. yüzyılın en popüler besteci ve sanatçısı" unvanlarına layık görülen Zamfir, "Once Upon a Time in America", "The Karate Kid" gibi filmlerin müziklerine imza atarken, Quentin Tarantino'nun "Kill Bill Vol.
Kill Bill - 15.2.2012
Pan Flüt Virtüözü Gheorghe Zamfir Eskişehir'de Konser Verdi
Gheorghe Zamfir; "Once Upon a Time in America", "The Karate Kid" gibi filmlerin müziklerine imza atarken, Quentin Tarantino'nun "Kill Bill Vol.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kill Bill Haberleri | Kill Bill Haber - Haberler - Kill Bill haberleri, son dakika kill bill haber ve gelişmeleri burada. Destroy All Humans ve Dahası Haziran'ın Games With Gold Oyunlarından.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 20:29:45. #1.15#
title