Kenan İmirzalıoğlu, 'Kısıklı Meydanı'nda Halka Seslendi

Kenan İmirzalıoğlu, 'Kısıklı Meydanı'nda Halka Seslendi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Darbe girişiminin ardından halkın meydanlara inmesiyle başlayan demokrasi nöbetinin 10'uncu gününde, Kısıklı Meydanı'na gelen Kenan İmirzalıoğlu, sahnede konuşma yaptı.

Darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbetinin 10'uncu gününde de meydanlar doluydu. İş, sanat, spor, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismin bulunduğu Kısıklı Meydanı'ndaki kalabalık arasında Kenan İmirzalıoğlu da vardı.

TÜRK MİLLETİ TERÖR SALDIRISINI YERLE BİR ETTİ

Sahneye çıkıp konuşma yapan İmirzalıoğlu, "15 Temmuz gecesi bir terör saldırısıyla hepimizin geleceğini karanlığa gömmek istediler. Ama Türk milleti, devletiyle birlikte bu terör saldırısını yerle bir etti."

"ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN HAYATLARINI KAYBETTİLER"

"Ülkemizin ve çocuklarımızın geleceğini kurtarmak için hayatını kaybeden kahraman demokrasi şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, tüm yaralılara da acil şifalar diliyorum."

"YAŞASIN DEMOKRASİ!"

"Gün birlik olma günü, gün ayrısı gayrısı olmadan hep birlikte omuz omuza, kardeşçe demokrasimize, vatanımızasahip çıkma günü. Yaşasın demokrasi, yaşasın Türkiye" dedi.

Demokrasi nöbetine katılan Bülent Serttaş da birlik mesajı verdi.

İstanbul Başakşehir Spor Kulübü de bütün futbolcularıyla nöbetteydi.

'Sungurlar' dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Mert Kılıç da Kısıklı'daydı.

Oyuncu Merve Sevi ise elinde Türk bayrağıyla darbeye karşı tepki gösterdi.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title