Kemal Yüksel Haberleri

Kemal Yüksel haber, Kemal Yüksel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Yüksel - 24.06.2020
Kale 1957 Spor Kulübünde isim değişikliğine gidildi
Özelde Çan'a, genelde ise Çanakkale'ye bu tür bir katkı vermekten memnun olduklarını vurgulayan Altuğ Akbaş, "Desteğimiz hep kulübümüzün arkasında olacak. Altyapı çalışmalarını üstlenmeye devam ederken, ligde mücadele edecek takımımıza da katkı vermeyi sürdüreceğiz. Yeni dönemde bir yandan Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübünün başarılarıyla gururlanacağız, diğer yandan da Çanakkale'nin yetenek havuzundan çıkan genç sporcuları milli takımlarımıza kazandırmak için aralıksız çalışacağız." diye konuştu. Yapılan devir teslim töreniyle birlikte Çan Gençlik Kale Spor Akademi Kulübünün yeni yönetimi, Murat Okan, Harun Arslan, Nilhan Ünver, Tuncay Göymen, İlker Haktanır, Enver Çetin, Meliha Toprak, Kemal Yüksel, Ünsal Dirlik, Emre Alkan, Ramazan Sudurağı ve Mehmet Küçüktekeli'den oluştu.
Kemal Yüksel - 28.08.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı Masa Tenisi Turnuvası
Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda Zekeriya Gider birinci olurken, ikinci Furkan Ünüvar, üçüncü Yasin Erol, dördüncü Kemal Yüksel oldu.
Kemal Yüksel - 07.12.2018
İlçe Protokolü, Asat Ampute Futbol Takımı'yla Karşılaştı
Kemer Kaymakamlığı'nın organizasyonunda ilçe protokolü üyeleri ile Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Ampute Takımı sporcuları özel müsabakada karşılaştı. Organizasyona Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar, Kemer Başsavcı Veli Ecir, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Orhan Salman, Sahil Güvenlik Komutanı Seyir Astsubay Kıdemli Başçavuş Ulvi Gören, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Vergi Dairesi Müdürü Harun Kara ve daire müdürleri katıldı.
Kemal Yüksel - 31.10.2018
Kemer'de Vergide Haksız Kazanç Operasyonu: 20 Gözaltı (2)
BAŞKAN GÜL: BU İŞİN ARAŞTIRILMASINI BEN İSTEDİM Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, aralarında daire müdürlerinin de bulunduğu 19 çalışan hakkında yapılan operasyona ilişkin açıklamada bulundu. Belediyedeki makam odasında konuşan Başkan Gül, "29 Aralık 2017'de suç duyurusunda bulunarak bu işin araştırılmasını ben istedim. Bu aslında bir operasyon değil. Geçen yıl 9'uncu ayda, bir personelimiz bana sözlü olarak bir uyarı yaptı. Bir personelimiz de daha sonra yazılı dilekçeyle müracaat etti. Böyle bir çalışma yapıldığını, malum iki şahıs tarafından. Ben hemen belediyemizdeki icra müdürlüğümüze bakan arkadaşımızı görevlendirdim. Yaklaşık 15 gün kendisi çalışma yaptı. Bunun doğru olduğunu gördük. Böyle olunca da Kemer Belediye Başkanı olarak, bilindiği gibi belediye başkanlarının müfettiş atama yetkisi olduğu için ben de 3 arkadaşımızı müfettiş olarak başlarına da Başkan Yardımcımız Kemal Yüksel Beyi koyarak bir araştırma yaptırdık.
Kemal Yüksel - 31.10.2018
Dha Yurt Bülteni-11
BAŞKAN GÜL: BU İŞİN ARAŞTIRILMASINI BEN İSTEDİM Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, aralarında daire müdürlerinin de bulunduğu 19 çalışan hakkında yapılan operasyona ilişkin açıklamada bulundu. Kemer Belediyesi'nde bulunan makam odasında konuşan Başkan Gül, "29 Aralık 2017'de suç duyurusunda bulunarak bu işin araştırılmasını ben istedim. Bu aslında bir operasyon değil. Geçen yıl 9'uncu ayda, bir personelimiz bana sözlü olarak bir uyarı yaptı. Bir tane personelimiz de daha sonra yazılı dilekçeyle müracaat etti. Böyle bir çalışma yapıldığını, malum iki tane şahıs tarafından. Ben hemen belediyemizdeki icra müdürlüğümüze bakan arkadaşımızı görevlendirdim. Yaklaşık 15 gün kendisi bir çalışma yaptı. Bunun doğru olduğunu gördük. Böyle olunca da Kemer Belediye Başkanı olarak, bilindiği gibi belediye başkanlarının müfettiş atama yetkisi olduğu için ben de 3 arkadaşımızı müfettiş olarak başlarına da Başkan Yardımcımız Kemal Yüksel Beyi koyarak bir araştırma yaptırtırdık.
Kemal Yüksel - 18.06.2018
Kemer'de Renkli Festival Başlangıcı
ANTALYA'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali kortejle başladı. Otel ve eğlence merkezlerinin animasyon ekipleri ve enduro motosikletlilerin de katıldığı kortejde renkli görüntüler oluştu. Kemer Belediyesi tarafından 15'incisi düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali dün akşam kortejle başladı. Kemer merkezindeki Yeni Mahalle'den başlayan kortej ilçe stadyumunun önünde tamamlandı. Korteje, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, oğlu CHP Antalya Milletvekili Adayı İsmail Hakkı Gül, belediye başkan yardımcıları Kemal Yüksel ve Semih Top, belediye meclis üyeleri, CHP Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal ve vatandaş katıldı.
Kemal Yüksel - 06.06.2018
Mersin'de AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Milletvekili Hacı Özkan da adaylar Orhan Kemal Yüksel ve Naci Durmaz ile Akdeniz ve Toroslar ilçesinde mahalleri gezerek, esnafla buluştu.
Kemal Yüksel - 04.06.2018
Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne Doğru
Milletvekili adayları Hacı Özkan, Orhan Kemal Yüksel ve Naci Durmaz ise Toroslar ve Akdeniz ilçesinde esnaf, mahalle ve ev ziyaretlerinde bulundu.
Kemal Yüksel - 29.05.2018
AK Parti Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Akdeniz'de esnaf ziyareti AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ile milletvekili adayları Mehmet Sait Kayan, Orhan Kemal Yüksel ve Naci Durmaz da seçim çalışmaları kapsamında Akdeniz ilçesinde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak destek istedi.
Kemal Yüksel - 18.05.2018
17'nci Uluslararası Kemer Sualtı Günleri' Başladı
Etkinlik dolayısıyla düzenlenen kokteyle Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, KETAV yönetim kurulu üyeleri, 'Kemer Sualtı Günleri'nin kurucularından Doç.
Kemal Yüksel - 18.05.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Etkinlik dolayısıyla Amara Dolce Vita Otel'de düzenlenen kokteyle Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, KETAV yönetim kurulu üyeleri, Kemer Sualtı Günleri'nin kurucularından Doç Dr.
Kemal Yüksel - 17.05.2018
17. Uluslararası Kemer Sualtı Günleri
Tekirova Mahallesi'nde bir otelde gerçekleştirilen açılış töreninde gazetecilere açıklamalarda bulunan Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, etkinliğin düzenlenmeye başladığı ilk günden bu yana her türlü desteği sağladıklarını söyledi.
Kemal Yüksel - 09.05.2018
Dha Yurt Bülteni-21
Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Rus Zafer Bayramı etkinlikleri Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı. Etkinliklere, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, Kazakistan Antalya Konsolosu Baurzhan Alzhanov, Rusya Dostluk ve Kültür Derneği Başkanı Marina Soronika, turizmciler, yerleşik Ruslar ve ilçede tatil yapan Rus turistler katıldı.
Kemal Yüksel - 09.05.2018
Kemer'de Rus Vatandaşlar 'Zafer Bayramı'nı Kutladı
Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Rus Zafer Bayramı etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı. Etkinliklere, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, Kazakistan Antalya Konsolosu Baurzhan Alzhanov, Rusya Dostluk ve Kültür Derneği Başkanı Marina Soronika, turizmciler, yerleşik Ruslar ve ilçede tatil yapan Rus turistler katıldı.
Kemal Yüksel - 09.05.2018
Kemer'de Rus Vatandaşlar 'Zafer Bayramı'nı Kutladı
Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Rus Zafer Bayramı etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı'nda yapıldı. Etkinliklere, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, Kazakistan Antalya Konsolosu Baurzhan Alzhanov, Rusya Dostluk ve Kültür Derneği Başkanı Marina Soronika, turizmciler, yerleşik Ruslar ve ilçede tatil yapan Rus turistler katıldı.
Kemal Yüksel - 09.05.2018
Ruslar Antalya'da "Zafer Günü"Nü Kutladı
Rusya'daki önemli bayramlardan 9 Mayıs Zafer Günü dolayısıyla Kemer Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen kutlamaya, Belediye Başkanı Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, Rusya'nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, Kemer Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler, Rusya Dostluk ve Kültür Derneği Başkanı Marina Soronika, turizmciler ve ilçede tatil yapan Rus turistler katıldı.
Kemal Yüksel - 09.04.2018
Dha Yurt Bülteni- 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Bulunan iki çocuğun helikoptere bindirilirken jandarma tarafından çekilen görüntüsü  Haber: İlker KILIÇASLAN - Serkan ÖZDEMİR / SOMA (Manisa), ========================================== Kemer'den askerlere hijyen desteği Kemer Belediyesi tarafından Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerler için hazırlanan 70 bin kullanımlık hijyen malzemesi törenle Hatay'a gönderildi. Törende konuşan Belediye Başkanı Mustafa Gül, "İlçemizde rahat şekilde turizm yapıyorsak, huzurlu yaşıyorsak bunu askerimize borçluyuz" dedi.  Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli askerlere geçen ay 120 küçükbaş kurbanlık hayvan gönderen Kemer Belediyesi, bu kez de 70 bin kullanımlık hijyen malzemesi yardımı yaptı. 200 adet koliden oluşan temizlik malzemelerini Hatay'daki Zeytin Dalı Hareket Merkezi'ne götürmek üzere hazırlanan kamyonet Kemer Belediyesi ana hizmet binası önünde düzenlenen törenle uğurlandı. Törene Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, başkan yardımcıları Ahmet Can ve Kemal Yüksel, meclis üyeleri Semih Top, Recep Yılmaz, Özcan Çeliktaş, CHP Demre İlçe Başkanı Mustafa Caner, CHP Kaş İlçe Başkanı Ulaş Akbaş, CHP Kumluca İlçe Başkanı Kemal Bilal Öner, CHP Kemer eski İlçe Başkanı Erdem Cesur, Kemer İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Can, kampanyaya destek veren otel sahiplerini temsilen Genel Müdür Şinasi Gürocak, CHP ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye birim müdürleri ve vatandaş katıldı.
Kemal Yüksel - 20.03.2018
Kemer'de Şehitler Anıldı
Kemer Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından şehitleri anma programı düzenlendi. Aslanbucak Mahallesi'ndeki Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen programa İl Müftüsü Osman Artan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, İlçe Jandarma Komutan vekili Üsteğmen Görkem Güncan, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, belediye meclis üyeleri, Rize Güneysu İlçe Müftüsü Kerim Çelik, hafızlar Ali Tel, Ahmet Yüksel, Ali Turan ve Furkan Tıraşçı ile vatandaş katıldı.
Kemal Yüksel - 20.03.2018
Dha Yurt Bülteni - 3
Kemer Belediyesi ve İlçe Müftülüğü tarafından şehitleri anma programı düzenlendi. Aslanbucak Mahallesi'ndeki Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen programa İl Müftüsü Osman Artan, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, İlçe Jandarma Komutan vekili Üsteğmen Görkem Güncan, İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş, belediye meclis üyeleri, Rize Güneysu İlçe Müftüsü Kerim Çelik, hafızlar Ali Tel, Ahmet Yüksel, Ali Turan ve Furkan Tıraşçı ile vatandaş katıldı.
Kemal Yüksel - 17.03.2018
Başkan Gül Fire Vermeden Sınavı Bitirdik
Kemer Belediyesi'nde taşeron şirketlere bağlı olarak çalışan 549 personelin kadroya geçiş sürecinde sona yaklaşıldı. 2 hafta boyunda devam eden kadro sınavlarında tüm personel başarılı oldu. Kemer Belediyesi Aslanbucak Hizmet Alanı'nda personelle bir araya gelen Başkan Mustafa Gül, sınavların firesiz atlatılmasından dolayı duyduğu mutluluğu söyledi. 'SINIFI GEÇTİNİZ, KUTLARIM' Personele hitap eden Başkan Gül, Bu süreçle bir kez daha anladık ki bu düzenlemeyle kadroya alınma değil sadece şirket değişikliği yapılıyor. Daha önce taşeron şirket bünyesinde çalışan personelimiz şimdi belediyemizin kurduğu şirketin personeli olacak. 2 haftalık sınav sürecini tüm personelimiz başarıyla tamamladı. Yani sınıfı geçtiniz. 549 personelimi tek tek kutluyorum. Başkan Yardımcımız Kemal Yüksel'in başkanlığını yaptığı komisyon görevini başarıyla tamamladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Yüksel Haberleri | Kemal Yüksel Kimdir - Haberler - Kemal Yüksel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Yüksel kimdir, hayatı ve biyografisi. İznik Gölü'nde bulunan sütun başlığı müze yetkililerine teslim edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 03:45:10. #1.15#

title