KEMAL AY HABERLERİ

Kemal Ay haber, Kemal Ay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Ay

Doğum Tarihi ... - ...

Kemal Ay Kimdir ?

Kemal Ay, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Ordu Gülyalı Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kemal Ay - 2.4.2020
Nevşehir'den kısa kısa
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında iş verimi düşen kentteki 500 esnafa toplamda 15 milyon lira kredi sağlandığı bildirildi. Kooperatif Başkanı Kemal Ay, yazılı açıklamasında, il genelindeki esnafa destek amacıyla kefilsiz, 36 ay vadeli olarak sağlanan kredi için müracaatların değerlendirildiğini, dün itibariyle talep edilen kredi miktarının başvuru sahiplerine dağıtıldığını belirtti.
Kemal Ay - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Daha sonra Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda devam programa, Gölpazarı Kaymakamı İbrahim Güneş, Belediye Başkanı Hayri Suer, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Hüseyin Kaçmaz, daire amirleri, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.
Kemal Ay - 14.5.2019
Gölpazarı'nda Gençlik Haftası Etkinlikleri
Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Konferans Salonu'nda, Gençlik Haftası kapsamında gerçekleşen programa katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Özlem Karakaya, ilçede eğitim alan tüm 8.
Kemal Ay - 6.2.2019
Şiddetli Rüzgar Evin Çatısını Uçurdu: 1 Çocuk Yaralı
Kaş'ın Bezirgan Mahallesi'nde akşam saatlerinde şiddetli rüzgar etkili oldu. Rüzgar nedeniyle çiftçi Kemal Ay'a (49) ait evin çatısı uçarken, 6 yaşındaki çocuğu Emir Ay da hafif yaralandı.
Kemal Ay - 12.9.2018
Gölpazarı'nda Öğretmenlere Seminer
Bilecik'in Gölpazarı ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlere yönelik seminer düzenlendi. Eğitimci yazar Muzaffer Tekelioğlu, Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Çok Programlı Toplantı Salonu'nda düzenlenen seminerde, öğretmenlere yönelik sınıf yönetimi, öğretmen-öğrenci ve öğretmen-veli ilişkileri konusunda bilgilendirme yapıldığını söyledi.
Kemal Ay - 27.3.2018
Eski Okul Binası Yıkılıyor
Okulun yerine yapılacak Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi, 20 derslik olarak inşa edilecek.
Kemal Ay - 5.2.2018
Vali Büyükakın'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, şehit Kemal Ay'ın Osmaneli ilçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.
Kemal Ay - 2.6.2017
Öğrencilerin Hayal Ettiği Kütüphaneyi Yaptılar
Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Altunışık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırma adına 5 öğretmenin görev aldığı bir ekip oluşturduklarını söyledi.
Kemal Ay - 22.5.2017
Milli Eğitim Personeline Yangın Eğitimi
Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü Mustafa Çağlar, Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen eğitimle okullarda ve bağlı kurumlarda oluşturulan yangına müdahale ekiplerine, yangın anında yapılması gerekenleri anlattı.
Kemal Ay - 25.4.2017
Gölpazarı Khgb Olağan Genel Kurulu
Birlik Başkanı Kaymakam Kadir Duman başkanlığında Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, 2016 yılı faaliyet raporu ve 2016 yılı gelir gider hesapları görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.
Kemal Ay - 30.3.2017
Bilecik Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı
Gölpazarı Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesinde gerçekleşen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Maarif Müfettişleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
Kemal Ay - 24.11.2016
24 Kasım Öğretmenler Günü
Ardından Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Salonu'nda yapılan törende ise mesleğe yeni başlayan Güner Orbay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Seval Karabulak, günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptı.
Kemal Ay - 3.11.2016
Gölpazarı "İlçe Öğrenci Meclisi" Seçimi
İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda 8 öğrenci delegenin katılımıyla gerçekleştirilen seçimlerde, Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi 12'nci sınıf öğrencisi Emre Çelik 4, Köprülü Mehmet Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11'inci sınıfı öğrencisi Remzican Atakul 3 ve Anadolu İmam Hatip Lisesi 11'inci sınıfı öğrencisi Onur Kocabıyık 1 oy aldı.
Kemal Ay - 3.6.2016
Düzce'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Şahin Alkan idaresindeki 34 JP 6019 plakalı kamyonet, sapak mevkisinde karşı yönden gelen Kemal Ay'ın kullandığı tarım aracı ile çarpıştı.
Kemal Ay - 3.6.2016
Gölpazarı'nda Mezuniyet Törenleri
Gölpazarı Şehit Kemal Ay Anadolu ile Güner Orbay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi.
Kemal Ay - 21.3.2016
Nevşehir Esnaf Kooperatif Başkanı 5. Kez Seçildi
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 62. olağan genel kurulunda üyelerin oylarıyla tekrar başkanlığa getirilen Kemal Ay, üst üste beşinci kez seçilmiş oldu.
Kemal Ay - 20.3.2016
Teskomb Genel Başkanı Akgül Açıklaması
Akgül, 2002 yılında ülkedeki tüm esnaflara sunulabilen kredi tutarının 150 milyon lirayla sınırlı olduğunu, bugün ise bu rakamın 17 milyar liraya çıktığını vurgulayarak şunları söyledi: "Burası sizin kendi kurduğunuz ikinci kapınızdır. Burası sürekli açık olmalı ki esnafımız sıkıştığında kendi kooperatifine başvurarak sorununu çözebilsin. Geçmişte çaycısına maaş veremeyen kurumun kasasında bugün Türkiye'deki esnaf ve sanatkara ait 3 milyar lira var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a esnaf ve sanatkarı bu aşamaya getirdiği için teşekkür ediyoruz. Türkiye'de 2002 yılında tüm esnafa verdiğimiz kredi tutarı 150 milyon liraydı, bugün ülkenin tamamında 17 milyar lira kredi kullandırıp kefalet veriyoruz." Konuşmanın ardından oy kullanma işlemine geçildi. Mevcut başkan Kemal Ay, 813 üyenin 420'sinin oyunu alarak yeniden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçildi.
Kemal Ay - 27.2.2015
Gölpazarı'nda "Olağanüstü Hal" Tatbikatı
Gölpazarı Şehit Kemal Ay ve Güner Orbay Sağlık Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinde yangın ve deprem tatbikatı düzenlendi.
Kemal Ay - 18.3.2014
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi
Buradan, Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi toplantı salonundaki törenlere geçildi.
Kemal Ay - 7.3.2014
Doğal Afetler, Yangın ve Deprem" Konulu Seminer
Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi toplantı salonunda düzenlenen programda İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde görevli şube müdürü Halil Çiftçioğlu, ortaokul ve liselerdeki "Sivil Savunma Kulübü" öğrencilerine, doğal afet, yangın ve deprem konuları hakkında sunum yaptı.
Kemal Ay - 8.1.2014
Gölpazarı'nda Kız Öğrencilere Erdep Eğitimi
Öte yandan, sınıflardaki erkek öğrencilere ise Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi Psikolojik Danışmanı Ramazan Kara tarafından ERDEP eğitimi verildi.
Kemal Ay - 15.11.2013
Gölpazarı'nda "Erozyon, Çölleşme, Çevre Kirliliği ve Ağaçlandırma" Semineri
Gölpazarı Orman İşletme Şefi Fatih Güneş, Gazimihal İlk ve Ortaokulu ile Şehit Kemal Ay Anadolu, Güner Orbay Anadolu Sağlık Meslek ve Ticaret Lisesi öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen seminerde, erozyonun ve  çölleşmenin nedenleri, nasıl oluşturduğu, hangi faktörlerin erozyon ve çölleşmeyi artırdığı konularda hakkında bilgi verdi.
Kemal Ay - 14.11.2013
Gölpazarı'nda Aşure Etkinliği
Gölpazarı Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi tarafından aşure etkinliği düzenlendi.
Kemal Ay - 10.11.2013
Büyük Önder Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 75. Yılı
Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen anma etkinliğinde konuşan Güner Orbay Sağlık Meslek Lisesi Tarih Öğretmeni Alkım Uygunlar, "Aslında 10 Kasımlar, Atatürk'ün izinden yürüme günüdür, ona verdiğimiz sözleri yerine getirme günüdür. Cumhuriyeti korumak için, ülkemiz ve milletimiz için yeminlerimizi yerine getirme günüdür" dedi.   Etkinlik, Gazimihal Ortaokulu Müdürü Ergün Yakar'ın "Atatürk"ün askeri kişiliği' konulu konuşması, şiirlerin okunması, Atatürk'ün sevdiği türkülerin seslendirilmesi ve Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı oratoryo ve sinevizyon gösterisi ile kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.
Kemal Ay - 9.11.2013
Gölpazarı Kaymakam Vekili Topçuoğlu'ndan Okul Ziyaretleri
Topçuoğlu, İsmail Kara Anaokulu, Cengiz Topel İlkokulu, Güner Orbay Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Şehit Kemal Ay Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kemal Ay Haberleri | Kemal Ay Kimdir - Haberler - Kemal Ay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Ay kimdir, hayatı ve biyografisi. Nevşehir'de 850 esnafın kredi taksit ödemeleri faizsiz ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 18:07:24. #1.15#
title