Kayahan Şarkılarına Son!

Repertuvarını Değiştiren Nilüfer, Önceki Akşam Bir Arya da Seslendirdi, "Artık Bu Tür Şarkılar da Söyleyeceğim" Dedi

Kayahan Şarkılarına Son!
03.08.2008 22:10 | Son Güncelleme: 03.08.2008 22:10

REPERTUVARINI DEĞİŞTİREN NİLÜFER, ÖNCEKİ AKŞAM BİR ARYA DA SESLENDİRDİ, "ARTIK BU TÜR ŞARKILAR DA SÖYLEYECEĞİM" DEDİ

Nilüfer, Rumeli Hisarı'ndaki ikinci gecesinde de izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. Konserine "Cançao De Mar" adlı Portekizce bir şarkıyla başlayan Nilüfer, İstanbul Devlet Operası solistlerinden tenor Bülent Külekçi ile "Con Te Partiro" adlı şarkıda düet yaptı.

13 kişilik orkestrasıyla sahneye çıkan Nilüfer bir de arya seslendirdi. Arya ile dinleyicilerinden çok alkış alan sanatçı, "Bundan sonra böyle şarkılar söylemek istiyorum. Bunun için Bülent Külekçi ile çalışacağız" dedi.

Nilüfer, şarkı aralarında hayranlarıyla da sohbet etti. Sanatçı, Kayahan'la aralarındaki sorunlarla ilgili olarak da şunları söyledi:

"O arkadaş, beni iyi tanımamış. Repertuvarımı değiştirmeyeceğimi düşünüyordu. İşte görsün, hepsini değiştirdim. Farz edelim, benim o arkadaşa borcum var, gerçi yok da, farz edelim var. Bizim 25 yıllığa dayanan bir dostluğumuz var. Hiç mi bu dostluğun anlamı yok?"

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title