KASTAMONU ENTEGRE HABERLERİ

Kastamonu Entegre Haberleri

Kastamonu Entegre haber, Kastamonu Entegre son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kastamonu Entegre - 28.7.2020
Kastamonu'da Oyuncak Kütüphanesinin temeli atıldı
Kastamonu Entegre firması ile Belediye arasında iki çocuk bakımevi ve Oyuncak Kütüphanesi yapılması için 13 Mart'ta imzalanan protokolün ardından çalışmalara başlandı.
Kastamonu Entegre - 13.7.2020
"Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırması (2)
3.883.238.111 44 46 Kastamonu Entegre Ağaç San.
Kastamonu Entegre - 2.7.2020
Kastamonu'da "ormancılık ve tabiat turizmi" online toplantıda görüşüldü
Toplantıya KÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük, KÜ Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Kutay Oktay, Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Kastamonu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Koordinatörü Ahmet Kuyulu, Kastamonu Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Özgür Yücel Yakar, Kastamonu Entegre Fabrikalar Direktörü Enüs Koç ile sektör temsilcileri katıldı.
Kastamonu Entegre - 29.6.2020
Kastamonu'da "oyuncak kütüphanesi" yapılıyor
Kastamonu Entegre Firması ile Belediye arasında 2 çocuk bakımevi ve oyuncak kütüphanesi yapılması yönünde 13 Mart'ta imzalanan protokolün ardından çalışmalara başlandı.
Kastamonu Entegre - 23.12.2019
TÜSİAD SD2 2019 dönemi başarı hikayeleri açıklandı
TÜSİAD SD2 2019 Dönemi Başarı Hikayeleri Plaket Kategorileri şöyle: "Ticarileşme Potansiyeli: Kastamonu Entegre-Büyütech ve Enerjisa-T4E.
Kastamonu Entegre - 16.12.2019
Kastamonu Entegre'nin "Geri Dönüşüm Bahçesi" projesi tamamlandı
Kastamonu Entegre Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Yıldız, kuruluşlarının 50. yılında "Geri Dönüşüm Bahçesi" projesini hayata geçirdiklerini belirterek, "Kastamonu fabrikamızın sıfır atık çalışmaları kapsamında geliştirilen bu proje ile 25 bin çocuğumuza okul bahçelerinde, kullanmaktan ve görmekten...
Kastamonu Entegre - 6.12.2019
AOSB sanayici için cazibesini koruyor
AOSB Ortak Akıl Toplantısı'na; AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü, Halkbank KOBİ Pazarlama 2. Daire Başkanı Özer Torgal, Altınbaş Üniversitesi, İktisadi ve İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı / Turkishtime Toplantı Moderatörü Prof. Dr. Ercan Gegez, AOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekilli / Adana Mensucat San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaya, AOSB Yönetim Kurulu Üyesi / Ako Mermer Kablo Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kara, AOSB Yönetim Kurulu Üyesi / EMS Onatça Plastik Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selahattin Onatça, AOSB Yönetim Kurulu Üyesi / Expel İlaç San. Mak. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı M. Nedim Büyüknacar, Norm Mühendislik Makina San. Taah. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, Bilici Holding Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Bilici, Gizir A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cenk Gizir, Demirağlar Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Demirağ, Kastamonu Entegre Ağaç San.
Kastamonu Entegre - 27.11.2019
Kastamonu Entegre, "KEAS Talks" ile kurum içi girişimciliği destekliyor
Kastamonu Entegre, çalışanları arasındaki iç iletişimi güçlendirmeye yönelik başlattığı "KEAS Talks" ile alanında söz sahibi, vizyoner kişileri ağırlıyor.
Kastamonu Entegre - 5.9.2019
Anadolu Ateşi Kastamonu'da sahne aldı
Gazi Stadı'nda, "Kastamonu Entegre 50.
Kastamonu Entegre - 30.7.2019
'dan TÜSİAD'ın Sanayide Dijital Dönüşüm Programı'na destek
İnci, TÜSİAD SD2'nin 2019 döneminde aralarında Assan Hanil, Bayer, Brisa, Çimsa, Ditaş, Ekoten, Enerjisa, Ford Otosan, Kastamonu Entegre, Kordsa, Migros, Nobel İlaç, Norm Cıvata, Organik Kimya, Securitas, TFI Tab Gıda Yatırımları, Tofaş ve Umur'un bulunduğu 18 firmanın sorun ve ihtiyacını TÜSİAD ile paylaştığını aktararak, şunları söyledi: "Ardından TÜSİAD SD2 Programı kapsamında bu sorun ve ihtiyaçlara çözüm geliştirebilecek, ülkemizde yerleşik, KOBİ ölçeğindeki teknoloji firmalarına çağrı yaptık.
Kastamonu Entegre - 4.7.2019
Kastamonu Entegre, İtalya'da Tasarım Merkezi Açtı!
Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık lideri Kastamonu Entegre, İtalya'nın Pesaro kentinde açtığı tasarım merkezi ile yurt dışındaki varlığını ve global marka gücünü pekiştiriyor.
Kastamonu Entegre - 19.6.2019
"TÜSİAD SD2" programına başvurular başladı
Programın 2019 dönemi çağrıları bu hafta itibarıyla başvurulara açıldı. TÜSİAD SD2 Programı kapsamında çağrı açan Assan Hanil, Bayer, Brisa, Çimsa, Ditaş, Ekoten, Enerjisa, Ford Otosan, Kastamonu Entegre, Kordsa, Migros, Nobel İlaç, Norm Civata, Organik Kimya, Securitas, Tab Gıda, Tofaş, Umur'dan oluşan 18 teknoloji kullanıcısı, teknoloji tedarikçilerinin çözüm önerilerini bekliyor.
Kastamonu Entegre - 19.6.2019
"TÜSİAD SD2" programına başvurular başlıyor
TÜSİAD SD2 Programı kapsamında çağrı açan Assan Hanil, Bayer, Brisa, Çimsa, Ditaş, Ekoten, Enerjisa, Ford Otosan, Kastamonu Entegre, Kordsa, Migros, Nobel İlaç, Norm Civata, Organik Kimya, Securitas, Tab Gıda, Tofaş, Umur'dan oluşan 18 teknoloji kullanıcısı şirket, teknoloji tedarikçilerinin çözüm önerilerini bekliyor.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Kastamonu Entegre Haberleri | Kastamonu Entegre Haber - Haberler - Kastamonu Entegre haberleri, son dakika kastamonu entegre haber ve gelişmeleri burada. Giresun'un yaralarına bir merhem de OGM'den.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 06:47:19. #1.14#
title