Kaşınhanı'na Kapalı Pazar Yeri Müjdesi
Haberler » Yerel » Kaşınhanı'na Kapalı Pazar Yeri Müjdesi - Haber

Kaşınhanı'na Kapalı Pazar Yeri Müjdesi

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Kaşınhanı'na modern ve kapalı bir pazar yeri kazandıracakları müjdesini verdi.

Kaşınhanı'na Kapalı Pazar Yeri Müjdesi

Belediye Başkanı , 'na modern ve kapalı bir pazar yeri kazandıracakları müjdesini verdi.

Toru, Kaşınhanı İstasyon Mahallesi'nde düzenlenen iftar programında, ramazan ayının her türlü kötü alışkanlıklara son vermek için her yıl ilahi bir fırsat olarak sunulduğunu söyledi.

İyiden, güzelden yana ne varsa, yeni sayfalar açmak, ahlakı güzelleştirmek, hakkı, hakikati, adaleti ve sevgiyi tesis etmek için ramazanın büyük fırsat olduğunu belirten Toru, şunları kaydetti:

"Mübarek ramazan ayının eşsiz ve mana yüklü derin ikliminde millet olarak feyizlenerek, oluk oluk akan nimet pınarlarından kana kana içerek, ibadetlerimizi yapmalıyız. Suriye, Irak, Tunus, Pakistan, Keşmir, Burma, Doğu Türkistan ve, Arakan'da yaşananlar bizim de canımızı acıtmalı. Gözyaşı dökmeli ve yardım etmeliyiz. Bize ihtiyacı olan Müslüman kardeşlerimize karşı ve hatta tüm dünya ülkelerine karşı sorumluluklarımızı unutmamalıyız."

Toru, Kaşınhanı'nın pazar yerine ihtiyacı olduğunu belirterek, mahalleye yapılacak modern ve kapalı pazar yeri ile ilgili projelendirme çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

 İftar programına, AK Parti Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Tosunoğlu, AK Parti Meram İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA