Karaca'nın Acı Günü

Karaca'nın Acı Günü

Malatya İl Eski Hakem Kurulu (İHK) Başkanı Ömer Karaca'nın annesi Mahire Karaca, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Karaca'nın Acı Günü

Malatya İl Eski Hakem Kurulu (İHK) Başkanı Ömer Karaca'nın annesi Mahire Karaca, geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti.

Mahire Karaca, cenaze töreninin ardından Sürgü'de toprağa verildi. Cenaze törenine; TFF Malatya Bölge Müdürü Fahrettin Eserdi, MASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, İl Hakem Kurulu Başkanı Okan Sarı ve dernek üyeleri, TFFHGD Malatya Şube Başkanı Mutlu Dalbudak ile Malatya spor taban birliklerinin temsilcileri katıldı.

Öte yandan Fahrettin Eserdi, başsağlığı mesajı yayınladı. Eserdi mesajında, "Yıllardır birlikte çalıştığımız ve Malatya futboluna büyük emekleri olan Eski İl Hakem Kurulu Başkanı Ömer Karaca'nın annesi Mahire Karaca hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhume Mahire Karaca'ya Allah'tan rahmet kederli ailesine ise sabırlar diliyorum" dedi.

Seyfullah Özdemir de Ömer Karaca'ya başsağlığı dileyerek, "Malatya futboluna büyük katkıları ve destekleri bulunan Ömer Karaca'nın annesi Mahire Karaca'nın vefatı dolayısıyla büyük üzüntü yaşıyoruz. Malatya spor taban birlikleri olarak Ömer Karaca'nın üzüntüsünü derinden hissediyor ve paylaşıyoruz. Merhume Mahire Karaca'ya Allah'tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

Malatya İl Hakem Atama Sorumlusu Alkan Akgül de, Mahire Karaca'nın vefatından büyük bir üzüntü duyduğunu belirterek, "Bir dönem Malatya İl Hakem Kurulu Başkanı olarak görev yapan ve Malatya futbolunun daha iyi yerlere gelmesi adına büyük gayretler gösteren Ömer Karaca'nın annesi Mahire Karaca'ya Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum" diye konuştu. - MALATYA