KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

Kadir Gökmen Öğüt haber, Kadir Gökmen Öğüt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Gökmen Öğüt

Kadir Gökmen Öğüt

Doğum Yeri Çankırı / Türkiye
Doğum Tarihi 28.11.1959 -

Kadir Gökmen Öğüt Kimdir ?

Kadir Gökmen Öğüt, 28 Kasım 1959'da Çankırı Çerkeş'te doğmuştur. Diş Hekimi; Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Serbest diş hekimi olarak çalıştı. 1990 yılında İstanbul Diş Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Vekilliği ve Başkanlığı yaptı. 24. Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) üyesi oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kadir Gökmen Öğüt 1.12.2019
Maltepe Ekonomi Forumu
Oturuma ayrıca CHP'nin Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP'nin Yerel Yönetim Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP'nin Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Lale Karabıyık, CHP'nin Arge-Bilim Yönetim ve Kültür Platformundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel, CHP'nin Tarım Politikaları ve Tarım Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP milletvekilleri Akif Hamzaçebi, Kadri Enis Berberoğlu, CHP eski milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, çok sayıda siyasetçi, akademisyen ve ekonomist katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 25.1.2019
Berkin Elvan'ın Ailesine "Slogan Atma" Soruşturmasında Takipsizlik
Berkin Elvan'ın annesi Gülsüm ve babası Sami Elvan ile eski CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Genel Başkanı Alper Taş'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi hakkında, 2016'da Can Dündar ve Erdem Gül'ün yargılandığı dava sonrası adliye önünde atılan...
Kadir Gökmen Öğüt 11.1.2018
Uluslararası Vefa Ödülü'nü Yorgo Papandreu Aldı
Törene ayrıca CHP Genel Başkan Yardımcısı Engin Altay, CHP eski milletvekilleri Umut Oran, Kadir Gökmen Öğüt, Volkan Canalioğlu,ilçe başkanları, belediye başkanları, STK temsilcileri,muhtarlarveSanatçı Zülfü Livaneli katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 30.10.2017
Dha İstanbul Bülten - 1
BAĞDAT CADDESİ'NDE 29 EKİM COŞKUSU Cumhuriyet Bayramı'nın 94.ncu yıldönümünde Bağdat Caddesi'nde fener alayı düzenlendi. Kadiköy Belediyesi'nin öncülüğünde olan yürüyüşe Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ile beraber, Milletvekilleri Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Akif Hamzaçebi, Onursal Adıgüzel ve Kadir Gökmen Öğüt katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 30.10.2017
İstanbul'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP milletvekilleri Gürsel Tekin, Onursal Adıgüzel, Barış Yarkadaş, CHP Parti Meclis Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'nun da katıldığı yürüyüşte marşlar ve şarkılar söylendi.
Kadir Gökmen Öğüt 29.10.2017
Dha İstanbul - İstanbul'da Cumhuriyet Yürüyüşleri Yapıldı
BAĞDAT CADDESİ'NDE 29 EKİM COŞKUSU Cumhuriyet Bayramı'nın 94.ncu yıldönümünde Bağdat Caddesi'nde fener alayı düzenlendi. Kadiköy Belediyesi'nin öncülüğünde olan yürüyüşe Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ile beraber, Milletvekilleri Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Akif Hamzaçebi, Onursal Adıgüzel ve Kadir Gökmen Öğüt katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt: Aşık Mahzuni Şerif Maltepe'de AnıldıKadir Gökmen Öğüt 28.10.2017
Kadir Gökmen Öğüt 22.9.2017
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu da CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile bir çay ocağında insanlarla görüştüklerini belirterek, şunları söyledi: "İşçi kahvesinde oturduk, CHP'nin bu işçi kahvesinde hemen hemen hiç oyu yoktu. Baktılar, 'sizin neden korumanız yok?' diye sordular, dedim ki 'siz varsınız ya.' Bunu söyleyince bir yakınlaşma oldu ve dertlerini anlatmaya başladılar. Siyasette yolumuzda 4 ilke olmak zorunda; eşitlik, özgürlük, kardeşlik ve zenginlik. Bir yurtsever, vatanperver milletine bunları sağlamak için çalışıyorsa, o görevini yapmış demekti." CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da kendisine "Her şey, herkes için yüründü, kayısı için niye yürünmedi?" diye sorulduğunu aktararak, sözlerine şöyle devam etti: "Dünyanın en barışçıl yürüyüşü 'adalet yürüyüşü' yapıldı. Türkiye tekrar bir moral buldu. Türkiye'de farklı kesimlerden insanların bir arada yürüyeceğini herkese gösterdik. Şimdi, 'fındık için yürüdünüz, kayısı için niye yürümüyorsunuz?' deniliyor. Ordu'dan Giresun'a fındık için yürüyenler Cumhuriyet Halk Partili değildi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yöneticileri yürümedi. Orada yürüyenler fındık üreticileriydi, önderlik eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcılarıydı. Buradan Malatyalı çiftçilere bir çağrı yapıyorum, eğer 'kayısıda adalet yok, 15 yıldan beri kanalizasyon suyuna mahkumuz' diyorsanız, siz yürüyüşü başlatın önünüzde biz olacağız. Siz 'yürüyeceğiz' deyin, genel başkanımız ve bütün milletvekillerimizi de buraya davet etmek bizim boynumuzun borcu." Programa, CHP İzmir Milletvekilleri Selin Sayek Böke, Murat Bakan, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile partililer katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 13.8.2017
Dha İstanbul Bülteni - 2
Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen 'Değirmenköy Domates Festivali ve Tarım Fuarı'na  İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP PM üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 13.8.2017
Tan Taşçı, Silivri Domates Festivali'ndeydi
Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen 'Değirmenköy Domates Festivali ve Tarım Fuarı'na İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP PM üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 13.8.2017
Dha İstanbul - Tan Taşçı, Silivri Domates Festivali'ndeydi
Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen 'Değirmenköy Domates Festivali ve Tarım Fuarı'na  İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, CHP PM üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt: Tan Taşçı, Silivri Domates Festivali'ndeydiKadir Gökmen Öğüt 13.8.2017
Kadir Gökmen Öğüt: Disk'ten Kıdem Tazminatı EylemiKadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Kadir Gökmen Öğüt: Disk'ten 'Kıdem Tazminatı' EylemiKadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Kadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
-Muhasebe bürosundan detaylar -Genel ve detaylar ==============================  11- DİSK'TEN KADIKÖY'DE KIDEM TAZMİNATI EYLEMİ Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA - İSTANBUL DHA  Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda kıdem tazminatı eylemi yaptı. DİSK Genel İş üyesi bir grup öğlen saatlerinde Yoğurtçu parkında toplandı. Grup "Kıdem Tazminatımıza sahip çıkıyoruz" yazılı bir pankart açarak, "Emekçiye bütçe, savaşa değil", "Baskılar bizi yıldıramaz" şeklinde slogan attı. Eyleme, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, CHP Parti Meclisi üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt: Disk'ten Kadıköy'de Kıdem Tazminatı EylemiKadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Kadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Disk'ten Kadıköy'de Kıdem Tazminatı Eylemi
Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA - İSTANBUL DHA Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda kıdem tazminatı eylemi yaptı. DİSK Genel İş üyesi bir grup öğlen saatlerinde Yoğurtçu parkında toplandı. Grup "Kıdem Tazminatımıza sahip çıkıyoruz" yazılı bir pankart açarak, "Emekçiye bütçe, savaşa değil", "Baskılar bizi yıldıramaz" şeklinde slogan attı. Eyleme, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, CHP Parti Meclisi üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 15.6.2017
Disk'ten Kadıköy'de Kıdem Tazminatı Eylemi
Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Güven USTA - İSTANBUL DHA  Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Kadıköy Yoğurtçu Parkı'nda kıdem tazminatı eylemi yaptı. DİSK Genel İş üyesi bir grup öğlen saatlerinde Yoğurtçu parkında toplandı. Grup "Kıdem Tazminatımıza sahip çıkıyoruz" yazılı bir pankart açarak, "Emekçiye bütçe, savaşa değil", "Baskılar bizi yıldıramaz" şeklinde slogan attı. Eyleme, DİSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu, CHP Parti Meclisi üyesi Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 16.3.2017
CHP Heyeti, Karaman'da
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan, İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt'ten oluşan CHP heyeti, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Karaman'a geldi.
Kadir Gökmen Öğüt: Dha İstanbul Bülteni - 2Kadir Gökmen Öğüt 29.1.2017
Kadir Gökmen Öğüt: Öğrenciler Sordu, Milletvekilleri CevapladıKadir Gökmen Öğüt 28.12.2016
Kadir Gökmen Öğüt 27.12.2016
MHP'li Aksu: "15 Temmuz Bize Siyasi Mülahazanın Vatanın Bekasından Daha Önemli Olmadığını Gösterdi"
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde Siyaset Kulübü öğrencilerinin düzenlediği "Türkiye'nin yarını ne yönde olacak?" isimli konferans için bir 3 parti milletvekilleri bir araya geldi. Ak Parti 26. Dönem İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, ve MHP 26.
Kadir Gökmen Öğüt 16.11.2016
Dha İstanbul Bülteni - 2
30 MİLLETVEKİLİ DESTEĞE GELDİ Duruşma öncesinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nın önünde yapılan basın açıklamasına CHP'li milletvekilleri Gürsel Tekin, İlhan Kesici, Engin Altay, Erdoğan Toprak, Veli Ağbaba, Muharrem İnce, Barış Yarkadaş, Candan Yüceer, Ali Özcan, Sezgin Tanrıkulu, Hilmi Yarayıcı, Cemal Okan Yüksel, Mehmet Tüm, Tanju Özcan, Yaşar Tüzün, Erdin Bircan, Tur Yıldız Biçer, Bülent Öz, Namık Havutça, Mehmet Göker, Utku Çakırözer Parti Meclis Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve partililer ile TGS Başkanı Gökhan Durmuş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.11.2016
Cumhuriyet Gazetesine Destek Ziyaretleri Sürüyor
CHP Genel Başkan yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt ve İstanbul il başkan yardımcıları ile Cumhuriyet gazetesi yönetimine dayanışma ziyaretinde bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 3.11.2016
Dha İstanbul Bülteni - 3
Görüntü Dökümü: ------------- -Açıklamalardan görüntü -Destek vermeye gelenler -Yazarlar ve çalışanlardan görüntü -Genel ve detaylar 03.11.2016 - 14.06 Haber Kodu : 161103083 ========================= 3- CUMHURİYET GAZETESİ'NE DESTEK ZİYARETLERİ Haber-Kamera: Erhan TEKTEN İstanbul DHA CHP Genel Başkan yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt ve İstanbul il başkan yardımcıları ile Cumhuriyet gazetesi yönetimine dayanışma ziyaretinde bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt: Cumhuriyet Gazetesi'ne Destek ZiyaretleriKadir Gökmen Öğüt 3.11.2016
Şu an buradasınız: Kadir Gökmen Öğüt Haberleri | Kadir Gökmen Öğüt Kimdir - Haberler - Kadir Gökmen Öğüt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Gökmen Öğüt kimdir, hayatı ve biyografisi. Didim'de sezonun ilk lavanta hasadı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 13:55:30. #1.15#
title