Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu

Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu

4 günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde, Ramazan Bayramı için İstanbul'dan memleketleri Trabzona gitmeye çalışan 4 kişiye 13 bin TL para cezası uygulandı.

23.05.2020 10:39 | Son Güncelleme: 23.05.2020 11:18

Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde İstanbul'dan Trabzon'a gitmeye çalışan 4 kişi, Bursa'da polis uygulamasına takıldı. Yasağı delenlere toplam 13 bin TL para cezası uygulandı.

GAZETECİLERE TEPKİ GÖSTERDİLER

Bayramda memleketleri Trabzon'a gitmek isteyen 4 kişilik aile İstanbul'dan yola çıktı. İstanbul'dan Bursa'ya kendi özel araçlarıyla gelen K.D, A.D, H.D ve A.E Bursa'da polis uygulamasına takıldı. Yasağı deldikleri için aileden her birine 3 bin 150 lira para cezası kesildi. Aile çekim yapan gazetecilere de tepki gösterdi. Bursa'da polis ekipleri gün boyu denetimlerini ara vermeden sürdürüyor.

İzinsiz bayram yolcuğu yapmaya çalışan 4 kişiye 13 bin TL para cezası
Uyanıkların bayram tatili yolculuğu, para cezasıyla son buldu

Kaynak: İHA

Haber Yorumları (12)
MEHMET: yer bursa acemler kavşağı. buski binasının önü. güzergah izmir yolu, ankara istikameti bu araç istanbuldan gelse istanbul yolunda çevirmede durudurulurdu. yani biraz saçmalık var durumda.
FAKİR: hem trabzonlu hem tofaş kullanıyor. saat 12 yi de geçmiş galiba daha ne demeli güneyde adana kuzeyde trabzon dikkat etmeli
MOTHER FAKİR: Kardeşim Trabzon ve Adanalılar la ilgili kötü tecrübelerin var herhalde psikolojik destek al buralara yorum yaparak kurtulamazsın.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title