İşte Estetikli Erkekler

İşte Estetikli Erkekler

Genelde Kadın Yıldızlar, Estetik Haberleriyle Gündeme Gelir Ama Sanat Dünyasında Birçok Ünlü Erkeğin de İyi Görünmek Adına Estetik Yaptırdığı Ortaya Çıktı.

İşte Estetikli Erkekler

Ajda Pekkan'ın, Deniz Akkaya'nın, Seda Sayan'ın ve daha birçok kadın yıldız ve mankenin estetik harikası olduğunu bilmeyen yok. Bugüne kadar hep onların estetik ameliyatları gündeme geldi. Ama sadece onlar estetik yaptırmıyor. Sanat dünyasının birçok erkek yıldızının da estetik yaptırıp, bıçak altına yattığı ortaya çıktı. Kim mi onlar? İşte sanat dünyasının estetikli erkekleri;

Berdan, göğüslerine silikon taktırmış


Yıldızı son dönemlerde parlayan genç şarkıcı ve oyuncu Berdan Mardini'nin yaptırdığı estetik ameliyat ise son derece sıradışı. Mardini, göğüslerine silikon taktırarak dolgun görünmesini sağlamış.

Orhan Baba yalanlıyor!


Arabesk müziğin ünlü ismi Orhan Gencebay'ın da, 15 gün önce Yıldız'da özel bir hastaneye gidip, gıdısını aldırdığı iddia edildi. 'Sevim Hanım'a bakmak için hastaneye gittim, estetik yaptırmak için değil' diyen Gencebay, iddiaları yalanladı. Ancak iyice araştırdık ve Orhan Baba'nın gerçekten de gıdısını aldırdığını öğrendik. Orhan Gencebay gibi şovmen Beyaz'ın da estetik ameliyatla, gıdısını aldırdığı konuşuluyor.

Malkoçoğlu bile estetikli


Yeşilçam'ın 'Malkoçoğlu' lakaplı ünlü oyuncusu Cüneyt Arkın da yıllar önce, eğri olan burnunu estetik ameliyat yaptırarak düzelttirmiş.

İzzet, burnuna yaptırmış
Diyarbakırlı türkücü İzzet Yıldızhan da burnuna estetik yaptıranlar arasında. Yıldızhan yalnız burnunu düzelttirmekle kalmadı. Ellerindeki ve kollarındaki kılları da laser epilasyon yöntemiyle aldırdı.

Burnunu yaptırdı yıldızı parladı


Özcan Deniz'in yıldızı da burnunu düzelttirdikten sonra parladı. Etiler'de özel bir klinikte 5 yıl önce burnunu düzelttiren Yıldız, yeni haliyle çok beğenildi. Burun ameliyatı sanatçı için bir milat oldu.