İstanbul Valisi Vasip Şahin Çatalca'yı Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul Valisi Vasip Şahin Çatalca'yı Ziyaret Etti

Bültenler - Haberler | Güncel
İstanbul Valisi Vasip Şahin Çatalca'yı Ziyaret Etti

Çatalca ziyaretinde ilk olarak Çatalca Kaymakamlığı'na geçen Vali Şahin'i, burada Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve daire müdürleri karşıladı.

Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel ile makamında bir süre görüşen Vali Şahin daha sonra Çatalca Belediyesini ziyaret etti.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Çatalca ziyaretinin ilk ayağında Kaymakam İnci Sezer Becel ile bir araya geldi. Ardından Çatalca Belediyesi'ne geçen İstanbul Valisi Vasip Şahin burada Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ile makamında görüştü.

VALİ ÇATALCA BELEDİYESİ'Nİ DE ZİYARET ETTİ

Vali Vasip Şahin'i Çatalca Belediyesi'nde Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın, Erhan Güzel, Ayhan Tutun, Fehmi Akyüz, Cengiz Uçar, Dursun Duran Kaya ve Çatalca Belediyesi daire müdürleri karşıladı. İstanbul Valisi Vasip Şahin, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara tarafından başkanlık girişinde çiçekle karşılandı. Daha sonra Başkanlık makamında devam eden ziyarette, Çatalca Belediyesi'nin projeleri ve çalışmaları Başkan Cem Kara tarafından Vali Vasip Şahin'e aktarıldı. Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, İstanbul Valisi Vasip Şahin'e eşlik ederek, belediye binası ile ilgili olarak da kısa bilgiler verdi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title