İstanbul: Meslekte Birlik İftarda Buluşuyor - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

İstanbul: Meslekte Birlik İftarda Buluşuyor

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi
İstanbul: Meslekte Birlik İftarda Buluşuyor

İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İsmmmd) Meslekte Birlik Grubu'nun Geleneksel İftar Yemeği 12 Ekim Perşembe Günü Çağlayan Salon Figaro'da Gerçekleştiriliyor.

İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İSMMMD) Meslekte Birlik Grubu'nun geleneksel iftar yemeği 12 Ekim Perşembe günü Çağlayan Salon Figaro'da gerçekleştiriliyor.

Yeni dönem çalışmalarının başlatılacağı iftar yemeğine Ankara ve Bursa başta olmak üzere yurdun çeşitli bölgelerinden Meslekte Birlik temsilcileri ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, İstanbul Vergi Dairesi'nin eski ve yeni başkanları M. Akif Ulusoy ve Mehmet Koç, İstanbul Defterdarı Şükrü Dilaver ve İstanbul bürokrasisinin katılması bekleniyor.

İSMMMD Başkanı Abdülaziz Ural, "Bu dönemki faaliyetlerimize bir iftar yemeği ile start veriyoruz. Meslektaşlarımız için hazırladığımız her biri birbirinden önemli eğitim seminerleri ile bu yıl yine cazibe noktası olacağız. Bu yıl mevzuatın en hızlı değiştiği bir yıl olarak bu yeni mevzuatı arkadaşlarımıza en iyi şekilde aktarmanın gayretindeyiz. Bu iftarın mali tatil tartışmalarının olduğu günlere denk gelmesi ayrıca sevindirici bir nokta. Konunun mimarı sayın Bülent Gedikli de iftarımızın şeref konuğu olacak" dedi.

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title