İstanbul hava durumu! Hafta sonu yağmur var mı? 15 günlük hava durumu! - Haberler
Haberi Paylaş

İstanbul hava durumu! Hafta sonu yağmur var mı? 15 günlük hava durumu!

Haberler.com - Haberler | Gündem
İstanbul hava durumu! Hafta sonu yağmur var mı? 15 günlük hava durumu!

Ankara hava durumu! Isparta hava durumu! Akşehir hava durumu! Antalya hava durumu! Denizli hava durumu! İzmir hava durumu! İstanbul hava durumu:! Hafta sonu yağmur var mı? 15 günlük hava durumu! Meteoroloji hava durumu! Sıcaklıklar düşecek mi? Sıcaklıklar ne zaman düşecek? Hissedilen sıcaklık!

15 günlük hava durumu! 15 günlük İstanbul hava durumu! Bu hafta sonu yağmur var mı? İstanbul hava durumu! Meteoroloji hava durumu! İstanbul hava durumu saatlik! İstanbul hava durumu! Hafta sonu hava nasıl olacak? 15 günlük hava durumu!

Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu, Artvin ve Hakkari çevreleri ile Samsun'un doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık...

Ankara: Az bulutlu ve açık 36

İstanbul: Az bulutlu ve açık 36

İzmir: Az bulutlu ve açık 40

Adana: Az bulutlu ve açık 38

Antalya: Az bulutlu ve açık 43

Samsun: Parçalı bulutlu, doğu ilçeleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 30

Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 29

Erzurum: Parçalı ve az bulutlu 30

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 40

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından daha önce açıklanan hava sıcaklıkları İstanbul'da etkisini göstermeye başladı. Sıcaklık rekorunun kırıldığı Eyüpsultan'da hava sıcaklığı 39 dereye ulaştı. Türkiye günlerden bu yana orman yangınlarıyla mücadele ederken, yangının söndüğü noktalardan gelen iyi haberler de biraz olsun yüreklere su serpti. Ancak yangın devam eden noktalarda mücadele devam ediyor. Ormanlara girişin yasaklandığı İstanbul'da da daha önce beklenen hava sıcaklıkları, şehirde etkili olmaya başladı.

İstanbul şehrinde 5 Ağustos 2021 Perşembe günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 36 dereceyi gösteriyor. 6 Ağustos 2021 Cuma günü ise havanın Bulutlu, ve sıcaklığın 36 derece olacağı tahmin edilmekte. 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü hava Sağanak Yağmurlu, sıcaklık ise 30 dereceyi gösterecek. 8 Ağustos 2021 Pazar günü için havanın Parçalı Bulutlu olması bekleniyor, sıcaklık da 31 dereceyi bulacak. 9 Ağustos 2021 Pazartesi günü için havanın Güneşli olacağı yönünde tahminler var, sıcaklık ise 32 dereceyi gösterecek.

HAVA DURUMU BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500