İstanbul: Beşiktaş Divan Kurulu'ndan İftar Yemeği

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu, Bu Akşam Siyah-beyazlı Camianın Önde Gelen İsimlerinin Katıldığı Bir İftar Yemeği Verdi.

İstanbul: Beşiktaş Divan Kurulu'ndan İftar Yemeği

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu, bu akşam Siyah-beyazlı camianın önde gelen isimlerinin katıldığı bir iftar yemeği verdi.

Ritz Carlton Oteli'ndeki iftar yemeğine Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, Kulüp 2. Başkanı Murat Aksu, Genel Sekreter Kenan Öner, Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Eren ve İlhan Durusoy'un yanı sıra Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci ile kulüp üyeleri katıldı.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, yemekte yaptığı konuşmada, kurul olarak birleştirici unsur olmaları gerektiğini belirterek, "Dostlarımızı bir araya getirmekten şeref duyuyoruz. İnşallah sezon sonundaki mutlu tabloyu da burada yaşarız" diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner ise, Siyah-beyazlı camianın güzel bir yanının da dostluk olduğunu ifade ederek, "Divan kuruluna teşekkür ediyoruz. Uzun süredir bir araya gelemediğimiz dostlarımızla burada görüşme imkanı bulduk" şeklinde konuştu.

Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci de, hayatı boyunca Beşiktaş sevgisini gönlünde yaşattığını kaydederek, "Mensubu olmaktan gurur duyduğum Futbol Federasyonu'nun başkan vekilliği görevini, ailem, kendim ve Beşiktaş'a layık olacak şekilde, her kesime eşit olarak yapıyorum. İnşallah Beşiktaş her zaman bu tarzda saygı ve sevgi içindeki gecelerde bir araya gelir" dedi.

Bu arada, geceye, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba da birer telgraf gönderdi.