İşgören Vakfından Balçova'ya Sosyal Projeler - Haberler
Haberi Paylaş

İşgören Vakfından Balçova'ya Sosyal Projeler

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
İşgören Vakfından Balçova'ya Sosyal Projeler

Eğitim ve sağlık alanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Nevvar-Salih İşgören Vakfı Balçova’ya sosyal projeler kazandırmak için harekete geçti.

Eğitim ve sağlık alanında çalışmalarını aralıksız sürdüren Nevvar- Salih İşgören Vakfı Balçova'ya sosyal projeler kazandırmak için harekete geçti.

Nevvar-Salih İşgören Vakfı yönetimi Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya'yı ziyaret etti. Ziyarete Vakıf Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Urgun, Denetim Kurulu Başkanı Ünal Ödemiş ve Genel Koordinatör Berna Şahin katıldı.

Ziyarette Nevvar Salih İşgören Vakfı'nın Dokuz Eylül Üniversitesi'nin Balçova'da bulunan Tıp Fakültesi yerleşkesi içine yapmayı planladığı ve Nobel Ödüllü Bilim Adamı Aziz Sancar'ın adını taşıyacak kız öğrenci yurdu ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya Türkiye'de en önemli eksiklerden birinin öğrenci yurdu eksikliği olduğunu belirterek, vakfın bu projesinin önemine dikkat çekti. Çalkaya, "İzmir'in bu önemli vakfının yöneticilerini ağırlamak benim için de büyük mutluluk" dedi. Ziyarette ayrıca Balçova Belediyesi tarafından planlanan ve ilçedeki Alzheimer hastalarının yaşam konforunu arttırmaya yönelik projesinin yanı sıra belediye ile birlikte hayata geçirilebilecek bazı sosyal ve kültürel projeler konuşuldu.

Nevvar Salih İşgören Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Urgun, "Balçova Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ali Çalkaya'nın özellikle öğrenciler ve yaşlılar konusunda çok hassas olduğunu zaten biliyoruz. Bugüne kadar yaptıkları çalışmaları yakından takip ettik. Bundan sonraki sosyal projelerde ortak çalışmalar yapabiliriz" ifadelerini kullandı. Nevvar -Salih İşgören Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol Urgun, Çalkaya'ya ziyaretin anısına üzerinde başkanın isminin yazılı olduğu çini tabak verdi, teşekkür etti. - İZMİR

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title