İnsanlığımızdan utandık! Markette alışveriş yapan kız çocuğunu eliyle istismar etti - Haberler
Haberi Paylaş

İnsanlığımızdan utandık! Markette alışveriş yapan kız çocuğunu eliyle istismar etti

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

İstanbul'da bir markette kaydedilen görüntüler, izleyenleri isyan ettirdi. Markette alışveriş yapıyor gibi görünen bir şahıs, o sırada küçük bir kız çocuğuna yanaşarak elle istismarda bulunuyor.

Küçükçekmece'de çekildiği iddia edilen görüntülerde, markette bir kız çocuğunun istismara uğradığı görülüyor.

YAKLAŞIP İSTİSMARDA BULUNDU

Bir süpermarketin kamerasında yer alan görüntülerde, alışveriş yapıyormuş gibi yapan bir sapık, yavaşça reyonlarda ürün bakan iki kız çocuğuna yaklaşıyor. Bu sırada kolunu indirip yavaşça çocuklardan birine yanaşan şahıs, kız çocuğuna istismarda bulundu.

İRKİLEREK GERİ KAÇTI

Söz konusu videoda, kız çocuğunun o anlarda irkilip bir adım geri attığı yer alıyor. Çocuk, korku ile adama bakarken sapığın ise hiçbir şey olmamış gibi reyondan ürün bakmaya devam ettiği görülüyor.

İnsanlığımızdan utandık! Markette alışveriş yapan kız çocuğunu eliyle istismar etti
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (20)
Edip Erkan:İdam gelsinn İDAM CEZASI İSTİYORUZ buna göz yummak bunu yapmakla aynıdır.
Serkan Akdere:Arkadaşlar unutmayalım bu tarz insanların dini ırkı cinsiyeti olmaz. İnsan faktörünün olduğu her yerde bu ve buna benzer karaktersizlikler olabilir. Bazı arkadaşlar kılık kıyafet kasıtlı seçilmiş diyor. Herşeyi bu şekilde değerlendirmemek lazım. Biliyoruz ki nice günah işlemiş ve sonradan tövbe etmiş ama şeytana uyup eski alışkanlıklarını tekrarlayan bir insan da olabilir. Dediğim gibi bu işin cinsiyet mezhep ve din ile ilgisi yok. Bu iş tamamen insanın kendini yetiştirememesinden kaynaklı.
özgür coş:Bunlara yaşamak haram
500