İLYAS ŞEKER HABERLERİ

İlyas Şeker haber, İlyas Şeker son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İlyas Şeker

İlyas Şeker

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 30.5.1960

İlyas Şeker Kimdir ?

İlyas Şeker, 30 Mayıs 1960'ta Erzurum Şenkaya'da doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Kibret'tir. Harita Kadastro Yüksek Mühendisi; Gazi Üniversitesi Tapu Kadastro Meslek Yüksek Okulu ile Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Kadastro Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını YTÜ'de yaptı. 1978'te Bursa Orhaneli Kadastro Müdürlüğünde göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
İlyas Şeker - Dün
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Kocaeli'de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu: (2)
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bütün yüksek hedefleri yerine getirirken hiç şüphesiz güçlü olmak mecburiyetindeyiz.
İlyas Şeker - 11.08.2021
Vekil Şeker gün boyu Dilovası'ndaydı
Teşkilat çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve ekibi, ilçe de ağırladığı milletvekilleri ile de yoğun bir şekilde program yaparak vatandaş esnaf ve STK ziyaretlerini de devam ettiriyorlar.
İlyas Şeker - 08.08.2021
Yıllarca atıl olan okul kadınların fabrikası oldu
Kocaeli'nin Derince ilçesi Çavuşlu Mahallesi'nde bulunan atıl okul kadın emeği merkezine dönüştürüldü.
İlyas Şeker - 16.07.2021
Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Uncuoğlu, komisyon raporuyla ilgili bilgi verdi Açıklaması
Depreme Karşı Alınabilecek Önlemlerin ve Depremlerin Zararlarının En Aza İndirilmesi İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonu Başkanı, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, ilgili mevzuatta düzenleme yapılarak, deprem riski...
İlyas Şeker - 09.07.2021
TBMM Müsilaj Sorununu Araştırma Komisyonunda görev alacaklar belli oldu
Başta Marmara Denizi olmak üzere, denizlerdeki müsilaj sorununun nedenlerinin araştırılarak gerekli önlemlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırması Komisyonunda çalışacak isimler ile görev dağılımları belli oldu.
İlyas Şeker - 08.07.2021
Milletvekili Şeker'den KOTO'ya ziyaret
AK Parti Kocaeli Milletvekili aynı zamanda TBMM Bayındır, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu üyesi İlyas Şeker, Kocaeli Ticaret Odası'na ziyaret gerçekleştirdi
İlyas Şeker - 06.07.2021
Müsilaj Komisyonu üyeleri belirlendi
Müsilaj Komisyonu üyeleri belirlendiBAŞTA Marmara Denizi Olmak Üzere Denizlerimizdeki Müsilaj Sorununun Sebeplerini Araştırarak Alınması Gereken Önlemlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi.
İlyas Şeker - 14.06.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Gebze-Darıca Metrosu TBM Töreni'nde konuştu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, vatandaşlara hizmet sunmak için canla başla çalışmaya devam ettiklerini belirterek, "Kanal İstanbul'un ilk köprüsünün temelini 26 Haziran'da atıyoruz.
İlyas Şeker - 07.06.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Başkanlığında Kocaeli'nde Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi.
Marmara Belediyeler Birliğince Kocaeli'de düzenlenen Marmara Denizi Eylem Planı Koordinasyon Toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, Valimiz Sayın Aziz Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Emin Birpınar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı,...
İlyas Şeker - 18.03.2021
Lisanslı Harita Kadastro Mühendisleri ve Büroları Hakkında Kanun'da değişiklik teklifi TBMM'de
Kadastro teknik hizmetlerinden tescile tabi olmayan aplikasyon, yer gösterme ve plan örneği işlemlerinin yapım ve kontrolü, tescile tabi olan cins değişikliği, arzi irtifak hakkı tesisi veya terkini, birleştirme ve muhdesatın terkini işlemlerinin yapım sorumluluğu ile Tapu ve Kadastro...
İlyas Şeker - 17.03.2021
AK Parti'li Şeker, Kocaeli'nin bu yılın ilk iki ayında en fazla ihracat yapan ikinci il olduğunu söyledi
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli'nin 2021 yılının Ocak- Şubat döneminde, İstanbul'dan sonra en çok ihracat yapan ikinci il olduğunu belirtti.
İlyas Şeker - 18.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı.
İlyas Şeker - 23.12.2020
Meclis'te sivil toplum kuruluşlarının deprem önlemlerine dair öneri ve talepleri dinlendi
TBMM Depremlere Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonunda sivil toplum kuruluşları depreme karşı "kentsel dönüşüm", "güçlendirme", "farkındalık", "yapı denetimi" gibi konularda çalışmalarını anlatarak önerilerini aktardı.
İlyas Şeker - 14.12.2020
AK Parti'li Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin pandemiyle mücadelesini değerlendirdi
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi döneminde takdire şayan çalışmalara imza atmayı sürdürdüğünü belirtti.
İlyas Şeker - 17.11.2020
Meclis Depreme Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu toplandı
Meclis Depremlere Karşı Alınabilecek Önlemleri Araştırma Komisyonu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu başkanlığında toplandı.
İlyas Şeker - 13.11.2020
Son dakika haberi... TBMM kararları Resmi Gazete'de
Son dakika haberleri... Depreme karşı alınabilecek önlemlerin ve depremlerin zararlarının en aza indirilmesi için alınması gereken tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırması Komisyonuna üye seçimine dair karar ile Kamu Başdenetçiliği seçimine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
İlyas Şeker - 04.11.2020
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda Deprem Araştırma Komisyonu'na AK Parti'den 11, CHP'den 5, İYİ Parti, HDP ve MHP'den 2'şer milletvekili üye olarak seçildi.
İlyas Şeker - 03.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İlyas Şeker Haberleri | İlyas Şeker Kimdir - Haberler - İlyas Şeker haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İlyas Şeker kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş: AK Parti bütün yaş gruplarında birinci partidir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:30:25. #1.16#

title