İçerde 10.Bölümde Ne Oldu? İçerde 11. Bölümde Neler Olacak?
Haberler » Soğuk Haber » Haber

İçerde 10.Bölümde Ne Oldu? İçerde 11. Bölümde Neler Olacak?

Dün akşam yayınlanan İçerde 10.bölümü ekrana kilitledi! 11.bölümde ne olacak şimdiden konuşulmaya başlandı. İçerde 10.bölümünde yaşanan olaylar ve 11.bölümde neler olacak? İşte tüm detaylar.

İçerde 10.Bölümde Ne Oldu? İçerde 11. Bölümde Neler Olacak?

Dün akşam yayınlanan İçerde, 10. bölümü ile izleyicileri bir kez daha ekrana kilitledi. Gitgide yükselen ivmesi ve şok etkisi yaratan sürprizleri ile her hafta en çok beklenen dizi haline gelen İçerde dizisi, 10. bölümüyle uzun süredir merak edilen pek çok soruyu açıklığa kavuşturdu. Kebapçı Celal ise intikamını ihtişamlı bir şekilde aldı.

İÇERDE 10.BÖLÜMDE NE OLDU?

9. bölümün son sahnesinde Celal ve Sarp'ın ittifak kurduğu anlaşılmıştı. Bu bölümde Alyanak ve Köstenceli'nin tüm planları ortaya çıktı. Celal'in hayatını kurtaran Sarp, tekrardan Celal Baba'nın gözdesi oldu. Bölümün en etkileyici sahnelerinden birisi, Sarp'ın Celal'in lokantasını basarak tahtı Alyanak'ın elinden alması oldu.

MESTAN'I KİM ÖLDÜRDÜ?

Haftalardır sosyal medyada '#mestanıkimöldürdü?' hashtagi ile, en çok konuşulan konular arasında Mestan'ın ardındaki katil vardı. 10. bölümde her şey tüm detayları ile açığa çıktı. Mestan, Köstenceli'nin emriyle Alyanak tarafından öldürüldü. Bütün olay ise Sarp'ın üstüne yıkıldı. Ancak Sarp, bu durumun aksini Celal Baba'ya kanıtladı.

KEBAPÇI CELAL'DEN HAFIZALARA KAZINACAK BİR İNTİKAM

Bölümün en çok konuşulan olayı ise, Celal'in Köstenceli'den aldığı intikam oldu. Mert sayesinde yerini bulan Celal Baba, Davut ile mekanı adeta fethetti. Köstenceli'yi arabasında yakalayarak, 'Mestan'a sözüm vardı, seni çakmağınla yakacağım.' dedi. Benzini dökerken ise, ilk defa Mert ve Sarp üstündeki planlarını 'üçüncü' bir kişiye anlattı.

İÇERDE 11.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yusuf müdür ile temas halinde olan Sarp ikili oynamaya devam ediyor. İlerleyen zamanda hangi tarafta yer alacak yine en çok merak edilen konu oldu. Köstenceli'yi Celal'in öldürmesi, Sarp ve Yusuf müdürün planları arasındaydı, peki bu durumu kullanarak Celal'i içeri tıkmayı başarabilecekler mi? Sarp ve Mert 10.bölümün sonunda yüz yüze geliyor. Celal'in sakladıklarını öğrenebilecekler mi?