İbrahim Tatlıses'ten Boşanma Açıklaması

İbrahim Tatlıses'ten Boşanma Açıklaması

İbrahim Tatlıses'ten Boşanma Açıklaması
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız'dan Tek Celsede Boşandı.

İbrahim Tatlıses, Ayşegül Yıldız ile evliliğini bitirdi. İstanbul Küçükçekmece Adliyesi 3. Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşanan İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız'ın duruşması yaklaşık 15 dakika sürdü. Gizlilik kararı nedeniyle duruşmanın yapıldığı birinci kata hiç kimse alınmadı.

Tatlıses ve Yıldız çifti "Şiddetli geçimsizlik" gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşandı. Tatlıses, Twitter'dan boşanmayla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Sevgili dostlarım ricamdır. Bu konuda kimse bana bir şey sormasın. Sağlığımla alakalı aldığımız bir karardır. Saygı duyulmasını istiyorum. Ayşegül Hanım, Elif'imin anasıdır. Benim de kıymetlimdir. Onun yıpranmasını istemem. Camiadan da isteğimdir."

SÜRPRİZ EVLİLİK KARARI

Ayşegül Yıldız ile iki yıl önce silahlı saldırı sonrasında tedavi gördüğü hastanede sürpriz bir şekilde evlilik yapan İbrahim Tatlıses'in, bu evliliğinden 7 aylık Elif Ada isminde kız çocuğu bulunuyor. İbrahim Tatlıses, 11 yıldır beraber olduğu Ayşegül Yıldız ile 28 Eylül 2011'de dünya evine girmişti. Haliç Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisi Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses vurulmadan önce sanatçıyla kavga edip ayrılmıştı. İbrahim Tatlıses, 13 Mart akşamı silahlı saldırıya uğramadan 5 saat önce Ayşegül Yıldız ile tartışma yaşamış ve "Aşkım, bugün yarın ne olacağım belli değil. Senden tek bir şey istiyorum... Ben ölürsem ne olur başka birisi ile evlenme. Seni çok seviyorum" diye mesaj göndermişti.

NİKAHLARI HASTANEDE KIYILDI

Tatlıses vurulduğunda hastaneye koşan Yıldız, sanatçının eski sevgilisi Derya Tuna ile kavga etmişti. İbrahim Tatlıses (59) ve Ayşegül Yıldız (30), Tatlıses'in tedavi gördüğü Maltepe Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde evlenmişti. Nikah şahitleri işadamı Yüksel Çağlar, Recep Aydemir ve Milli Futbol Takımı teknik direktörü Fatih Terim'di. Erdoğan'ın Diyarbakır'da Şivan Perver ile sahnede düet yaptırdığı İbrahim Tatlıses sahnede "Şöhrete de doyduk, şana da. Tek ihtiyacımız barıştır. Bir oğlum olursa ki olacak, öyle tahmin ediyorum, adını 'Barış' koyacağım" demişti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Manşet Haberler

title